ରଣବୀର କପୁର ଶୁଣିଲେ ନାହିଁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାର କଥା,ତେଣୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ନିଜ ଝିଅ ଭାମିକାଙ୍କ ସହ ଜୀବନର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି। ଜାନୁଆରୀ 11ରେ ଅନୁଷ୍କା ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଜନ୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ଅନୁଷ୍କା, ଏହି କାରଣରୁ, କ୍ୱଚିତ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଉପରକୁ ଆସିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ତାଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଏକ ମଜାଦାର ଭରପୂରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଆଜିର ସମୟରେ ଉଭୟ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଓ ରଣବୀର କପୁର ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ଚମତ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଚିହ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ରଣବୀର ଓ ଅନୁଷ୍କା ‘ଏ ଦିଲ ହେ ମୁଶ୍କିଲ’ ରେ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 2016 ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଆପଣକୁ କହିବି ଯାଉଛି , ଏହି ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଭିଡିଓଟି ସେହି ସମୟରେ ସୁଟିଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଏ ଦିଲ ହେ ମୁଶ୍କିଲ’ର ପ୍ରମୋସନ କରୁଥିଲେ। ଦେଖାଯାଉଛି , ଭିଡିଓଟି ଏକ ରେଡିଓ ଶୋ ର। ଯେଉଁଠାରେ ଅନୁଷ୍କା ଓ ରଣବୀରଙ୍କ ସହିତ ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଅନୁଷ୍କା ରଣବୀରକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ସୁନ୍ଦର କୋଳାହଳର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦିତ ଆଣୁଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଉଭୟଙ୍କ ଫାନ୍ସ ଭଲ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ରଣବୀର ଓ ଅନୁଷ୍କା ଏକ ରେଡିଓ ଶୋ’ରେ ବସିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ଅନୁଷ୍କା ରଣବୀରଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ ଓ ତା ପରେ ତାକୁ ମନା କରିବାରୁ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ବେକରେ କିଛି ଲେଖିବା ପରେ ବସିପଡିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ରଣବୀର ଏଥିପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ମନା କରୁ ଦେଇଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@queensbolly)

ରଣବୀର କପୁର କରୋନାରେ ପୀଡିତ…

ଗୋଟିଏ ପଟେ ରଣବୀରଙ୍କ ଫାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ତାଙ୍କ ଫାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିରାଶ କରିଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛୁ ଯେ ରଣବୀର କପୁର ମହାମାରୀ କରୋନା ଅଧୀନରେ ଆସିଛନ୍ତି। ରଣବୀରଙ୍କ ମାତା ନୀଟୁ କପୁର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ରଣବୀରଙ୍କ ବଡ ପିତା ରାନ୍ଧୀର ମଧ୍ୟ ଏହି ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି।

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ସମଶେରା ଏବଂ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ।ରଣବୀର ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଓ ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *