ପେପରାଜୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଏହି ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାହେଲେ ରଣବୀର ସିଂହ, ହାତ ଚୁମି ନେଲେ ଆର୍ଶୀବାଦ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ନିଜକୁ ସ୍ଥାପିତ କରି ସାରିଥିବା ନାମିଦାମୀ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ନିଜର ଭିନ୍ନଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ଜଣାଯାଇଥାନ୍ତି। ରଣବୀର ସିଂହ ନିଜ ଅଭିନୟ କଳା ଦ୍ଵାରା ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ଦିୱାନା ତ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଏହା ସହିତ ଅସଲ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଲଗାତର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥାନ୍ତି। ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଯାହା ଦେଖା ଯାଉଛି ତାକୁ ନେଇ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଜଣା ଯାଉଛି କି, ରଣବୀର ସିଂହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଫଲୋ କରା ଯାଇଥିବା କଳାକାର ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି। ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ସେ କିଛି ନା କିଛି ମଜାଦାର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ିଓ ଶେୟାର କରିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ହେଲେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ମୁଖ୍ୟ ଭିଡିଓ ସେ ଶେୟାର କରି ନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ମୁଖ୍ୟ ଖବର ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ଆର୍ଶୀବାଦ ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ରୂପ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ କମେଣ୍ଟ କରି ଫ୍ୟାନ୍ସ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ଦେଉଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V I R A L S U N N Y (@viralsunny7)

ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି, ବର୍ତ୍ତମାନ ରଣବୀର ସିଂହ ପେପରାଜିକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ କାରରୁ ବାହାରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ଫଟୋ ଉଠେଇଥିଲେ। ସବୁବେଳେ ହିଁ ରଣବୀର ସିଂହ ପେପରାଜିଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖା ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେବେବି ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ପେପରାଜିଙ୍କୁ ନିରାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ରଣବୀର ଯେତେବେଳେ ପେପରାଜିଙ୍କୁ ପୋଜ ଦେଉଥିଲେ ସେତେବେଳେ ହିଁ ରଣବୀରଙ୍କୁ ପଛରୁ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଅଭିନେତା ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାହେବା ପାଇଁ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ।

ରଣବୀର ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇଥିଲେ ଏବଂ ପୁଣି ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଥିଲା। ସେଠାରୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ରଣବୀର ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ହାତକୁ ଚୁମି ତାଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଶୀବାଦ ନେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ରଣବୀର ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ବିଦାୟ ନେଇଥିଲେ। ରଣବୀର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏହିଭଳି ଭାବରେ ପୁଣିଥରେ ନିଜ ଯାଦୁ ଚଲାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ଏହି ନମ୍ର ସ୍ବଭାବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

ଜଣା ଯାଉଛି କି, ରଣବୀର ସିଂହ ଏହି ଅନ୍ଦାଜରେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇ ସାରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସିନେମା 83ର ସୁଟିଂ ସମୟର ମଧ୍ୟ ଏକ କଥା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ମୁଖ୍ୟ ଖବର ପାଲଟି ସାରିଛି। ସେହି ସମୟରେ ରଣବୀର ନିଜ ଶହଶହ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଭିଡ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ତଳେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଅଭିନେତା ନିଜ ବୃଦ୍ଧ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ହାତ ମଧ୍ୟ ଚୁମି ଥିଲେ।

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର କଥା କହିବା ତ ରଣବୀର ନିଜର ଆଗାମୀ ସିନେମା ’83’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହି ସିନେମାକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସିନେମା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ ଦ୍ଵାରା ବର୍ଷ ୧୯୮୩ରେ ଜିତା ଯାଇଥିବା ନିଜ ପ୍ରଥମ କ୍ରିକେଟ ବର୍ଲ୍ଡକପ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଅଟେ। କବୀର ଖାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ସିନେମାରେ ରଣବୀର ସିଂହ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ବ ମହାନ କ୍ୟାପଟେନ କପିଳ ଦେବଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ରଣବୀରଙ୍କ ସହିତ ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ଏହି ସିନେମାର ଅଂଶ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। ସିନେମାରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଚରିତ୍ର କପିଳ ଦେବଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଅଟେ।

ଜଣା ଯାଉଛି କି, ପ୍ରଥମେ ସିନେମା ’83’ ୧୦ଅପ୍ରେଲ ୨୦୨୦ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବିଶ୍ଵ ମହାମାରୀ କରୋନା ଏବଂ ଲକଡାଉନ ଚାଲିବାରୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇ ପାରିନଥିଲା। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସିନେମାକୁ ଏହି ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରାଯିବ। ପରିଶେଷରେ ସିନେମା ମୁକ୍ତିଲାଭର ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହୋଇ ପାରିନାହିଁ। ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହିତ ହିଁ ରଣବୀର ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ମଧ୍ୟ ଏହାର ମୁକ୍ତିଲାଭକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *