Rashami Desai ବହୁତ ଛୋଟ ଡ୍ରେସରେ କଲେ ଡ୍ୟାନ୍ସ, VIDEO ଦେଖି ଲୋକ କହିଲେ- ଲାଜ ସରମ ସବୁକୁ ବିକି ଖାଇଦେଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ବିଗ ବସ 13 (Bigg Boss 13)ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରଶ୍ମି ଦେସାଇ(Rashami Desai)ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ (Social Media)ରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଏକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ରଶ୍ମି ଲଗାତର ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋଶୁଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।ବର୍ତମାନ ରଶ୍ମି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ପାରା ବଢାଇ ଗୋଟିଏ ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାଲା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଆଖି ଭରି ଯାଉଛି ସେଠାରେ କିଛି ଲୋକ ରଶ୍ମିଙ୍କ ଛୋଟ ଡ୍ରେସ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ରଶ୍ମି ଦେସାଇ (Rashami Desai) ଏହି ଭିଡିଓରେ କୈାଣସି ଦୋକାନର ବନ୍ଧ ସଟର ଆଗରେ ମସ୍ତିରେ ଝୁମୁ ଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ କାର୍ଡୀ ବୀର ଗୀତ’I know That’s Right’ ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ବହୁତ ଇରୋଟିକ ଅନ୍ଦାଜରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ୍ସ ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଏମିତିରେ ତ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସିଙ୍ଗ ସ୍କିଲର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ କିଛି ଅଧିକ ହିଁ ଶର୍ଟ ଅଟେ ଯାହାକୁ ନେଇ କିଛି ଲୋକ ନିରାଶ ହୋଇ ଥିବାର କହିଛନ୍ତି। ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି VIDEO…

ଏମିତି ଅଟେ ରଶ୍ମିଙ୍କ ଲୁକ

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rashami Desai (@imrashamidesai)

ବର୍ତମାନ ଏମିତିରେ ରଶ୍ମିଙ୍କ ବହୁତ ଗ୍ଲୈମରସ ଫଟୋ ମୁଖ୍ୟ ଭାବରେ ରହି ସାରିଛି। ସେଠାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ (Rashami Desai Dance Video)ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଡ୍ରେସର କଥା କହିବା ତ ସେ ସ୍କାଇ ବ୍ଲୁ ରଙ୍ଗର ଶାର୍ଟ ଫ୍ରିଲ ବାଲା ଅଫ ଶୋଲ୍ଡର ଟପ ଏବଂ ଶର୍ଟ ସ୍କଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଏହି ଡ୍ରେସରେ ସେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।

ଲୋକମାନେ କରିଛନ୍ତି ଏମିତି କମେଣ୍ଟ

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ରଶ୍ମିଙ୍କୁ ବହୁତ ଟଣାଓଟରା କରା ଯାଉଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କୋରୋନା ହେଉଛି ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ।’ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆରେ ଆରେ ଦିଦି କଣ ହୋଇଗଲା’।ସେଠାରେ ଆଉଜଣେ ଅନ୍ୟ ୟୁଜର ଏଠାରେ ରଶ୍ମିଙ୍କୁ ଗାଳି ଶୁଣାଇ କହିଛନ୍ତି, ‘କେଉଁଆଡେ ଯିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛ ରଶ୍ମି ଜୀ।ଲାଜ ସରମ ସବୁକୁ ବିକି ଖାଇଦେଇଛ।ଗ୍ଲୈମରର ମାନେ ଏହା ନୁହେଁ କି କିଛି ବି ପିନ୍ଧି ପକାଅ।ମୋ ପସନ୍ଦର ଥିଲେ ଆପଣ କିନ୍ତୁ ଏବେ ନୁହଁନ୍ତି।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *