ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡୋନଲ ବିଷ୍ଟ୍ ଙ୍କ ଖୁଲାସା: ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରୋଲ୍ ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶୋଇବାକୁ ରଖିଥିଲେ ସର୍ତ୍ତ

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ହେଉ କିମ୍ବା ଟିଭି ଦୁନିଆ ହେଉ, କୌଣସି କଳାକାରଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜର ସ୍ଥାନ କରିବା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ। ସମସ୍ତଙ୍କର ସଂଘର୍ଷ ଏକ ଭିନ୍ନ କାହାଣୀ। କିନ୍ତୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଅଛି ଯାହା ସମସ୍ତ ନବାଗତଙ୍କ ସହିତ ସମାନ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅସଦାଚରଣକୁ ଅଧିକ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି।

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ କି ବଲିଉଡରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍ ଆଜିଠାରୁ ନୁହେଁ ବରଂ ବହୁତ ପୁରୁଣା ସମୟରୁ ରହିଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ସାଉଥ୍ ର ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ବଦଳରେ ଏକ ରାତି ବିତାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେ ଏକ ଏନିକୋଡଟ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ନିଜର ସଂଘର୍ଷ ଦିନକୁ ମନେ ପକାଇ ଡୋନଲ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଏକ ସୋ ପାଇଁ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିଲା, ଟଙ୍କା ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା, ତାରିଖ ଦିଆଯାଇଥିଲା, ତା’ପରେ ହଠାତ୍ ମୋତେ ସେହି ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ବାହାର କରିଦିଆଗଲା ଓ ମତେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେମାନେ ମୋ ସ୍ଥାନରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ, ମୋ ପରିବାର ଏବଂ ମୋର ଅନୁଭବ ହେଲା ଯେ ଆମେମାନେ ମୁମ୍ବାଇରେ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହେଁ। ସମସ୍ତେ ଏଠାରେ ମିଛ କୁହନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ମୋର ପ୍ରେମ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବାକୁ ମୋତେ ସାହସ ଦେଇଥିଲା।

ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିଥିଲେ ପୋଲିସ କଂପ୍ଲେନ୍:

ମୁଁ ଅଡିସନ୍ ଜାରି ରଖିଥିଲି। ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଖରାପ ଘଟଣାଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ରେ ଭୂମିକା ଦେବା ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶୋଇବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ। ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ କଂପ୍ଲେନ କରିଥିଲି। ମୁଁ ଭୁଲ ଭାବରେ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲି। ମୁଁ ମୋର କାମକୁ ପୂଜା କରେ। ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ଯଦିଓ ମୋର ସଂଘର୍ଷ ଟିକିଏ ଅଧିକ ହେବ, ତଥାପି ମୁଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମୋର ସ୍ଥିତିକୁ ସଠିକ୍ ଉପାୟରେ ହାସଲ କରିବି।

ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁପ ମର୍ଦ୍ କା ନେୟା ସ୍ବରୂପ, ଦିଲ ତୋ ହାପି ହେ ଜି ଏବଂ ଲାଲ ଇସ୍କ ଭଳି ସିରିଏଲରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *