ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ କାର ଡ୍ରାଇଭିଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଆଜିକାଲି ଦୁବାଇରେ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ସହ ନେହା କକ୍କର ହନିମୁନ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ହୋଟେଲର ସୁନ୍ଦର ସାଜସଜ୍ଜାର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ରୋମାଣ୍ଟିକ କାର ଡ୍ରାଇଭ ଭିତରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ହନିମୁନ ଛୁଟି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରୋହନପ୍ରୀତ ଆଗ ସିଟରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ନେହା କାର ର ପଛ ସିଟରେ ବସିଛନ୍ତି। ଅଲଗା ଅଲଗା ସିଟ ରେ ବସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ବହୁତ ମଜାଦାର ମନୋଭାବରେ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ନେହାଙ୍କ ଚୁଲବୁଲିପଣ ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଶୈଳୀ ପୁରା ନିଆରା। ରୋହନପ୍ରୀତ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ‘ନାଚ ମେରୀ ଲୈଲା’ର ଟ୍ରାକରେ ଷ୍ଟେପ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଉଭୟ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଖୁବ ଆନନ୍ଦ ଭାବରେ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓରେ ରୋହନପ୍ରୀତ ନେହାଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ କିସ ଦେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ନେହା ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ କିସ ଦେଲାବେଳେ ଲାଜ କରୁଥିବାର ଅଭିନୟ କରନ୍ତି।ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଖୁସିର ପସରା ପୁରା ଭରପୁର ହେଇରହିଥିଲା।

ନିକଟରେ ଦୁବାଇରେ ତାଙ୍କ ହୋଟେଲ ସାଜସଜ୍ଜାର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। କୋଠରୀ ସାଜସଜ୍ଜା ଅତ୍ୟନ୍ତ ମନୋରମ ଥିଲା। ଫୁଲରେ ସଜ୍ଜିତ ତାଙ୍କ କୋଠରୀର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

ବିବାହ ପରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଧମାଲ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା।ନେହାଙ୍କ ପୋଷାକ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପହାରଠାରୁ କମ ନୁହେଁ।

କିଛି ଦିନ ପରେ, କରବା ଚଉଥ ଅବସରରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ନେହାଙ୍କର ପ୍ରଥମ କରବା ଚଉଥ। ନାଲି ପୋଷାକରେ ନେହାଙ୍କ ଶୈଳୀ ଖୁବ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଥିଲା। ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହ ନେହାଙ୍କ କରବା ଚଉଥର ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ପସନ୍ଦୀୟ ଥିଲା।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଏକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ସହିତ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରି ରଖିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *