କେମିତି କୋରୋନା ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଛନ୍ତି ରୁବିନା ଦିଲୈକ, ଜଣାଇବା ସମୟରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଭିଡ଼ିଓରେ ରୁବିନା କହୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି କି କେମିତି ରୈପିଡ ଏଣ୍ଟିଜନ ଟେଷ୍ଟରେ ସେ କୋରୋନା ପଜେଟିଭ ଆସିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଏହା କୁହାଯାଇଥିଲା ତ ତାଙ୍କର କେମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଥିଲା। ରୁବିନାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଥିଲା “କଣ,ପଜେଟିଭ? ପଜେଟିଭ?ବାଃ. ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ଲାଜ୍ମା ଦାନ କରି ପାରିବି।”ଏହାପରେ ରୁବିନା ସେହି ଜାଗା ପାଇଁ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନିଜକୁ ୧୭ଦିନ ପାଇଁ କ୍ବାରେନଣ୍ଟାଇନ କରିବାର ଥିଲା।

ଟିଭିର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବୋହୂ ରୁବିନା ଦିଲୈକ ଏହି ମାସରେ କୋରୋନା ପଜେଟିଭ ଆସିଥିଲେ।ଏହାର ସୂଚନା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଫ୍ରାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତମାନ ଶନିବାର ଦିନ ‘ବିଗ ବସ ୧୪’ ଓ୍ବିନର ଗୋଟିଏ ଇମୋଶନାଲ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କୋଭିଡ-୧୯ ଉପଶମ ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ ଜଣାଇବା ସମୟରେ କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି।ରୁବିନା ଦିଲୈକ ଏହି ଭିଡିଓ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡ଼ିଓରେ ରୁବିନା କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି କି କେମିତି ରୈପିଡ ଏଣ୍ଟିଜନ ଟେଷ୍ଟରେ ସେ କୋରୋନା ପଜେଟିଭ ଆସିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଏହା କୁହାଯାଇଥିଲା ତ ତାଙ୍କର କେମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଥିଲା।ରୁବିନାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଥିଲା “କଣ,ପଜେଟିଭ? ପଜେଟିଭ?ବାଃ. ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ଲାଜ୍ମା ଦାନ କରି ପାରିବି।”ଏହାପରେ ରୁବିନା ସେହି ଜାଗା ପାଇଁ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନିଜକୁ ୧୭ଦିନ ପାଇଁ କ୍ବାରେନଣ୍ଟାଇନ କରିବାର ଥିଲା।

ପରିବାର ସହିତ ଶିମାଲରେ ଅଛନ୍ତି ରୁବିନା

ଜଣା ଯାଉଛି କି ରୁବିନା ଦିଲୈକ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଶିମଲାରେ ରହୁଛନ୍ତି।ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲକ୍ଷଣ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି କି ଯେମିତି ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଜ୍ବର ଆସିଥିଲା,ସେ ନିଜକୁ ଆଇସୋଲେଟ କରି ନେଇଥିଲେ।’ଶକ୍ତି ଅସ୍ତିତ୍ବକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିଥିଲେ’ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରୁବିନା ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି କି ସେମାନେ ଘରେ ହିଁ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ। ବାହାରକୁ ଯିବା ସମୟରେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ସାବଧାନତାକୁ ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ଯଦି କାହାର ସର୍ଦ୍ଦି ବା ଜ୍ବରର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଯାଉଛି ତାହେଲେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେ ନିଜର ପରିକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ରୁବିନା ସେହି ଖାଦ୍ୟ ଥାଳିର ମଧ୍ୟ କ୍ଲିପ୍ସ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ମାଆ ଏବଂ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାସହିତ ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବୋଲି ମାନିଛନ୍ତି।

ନିଜ କଥା କହିବା ସମୟରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ରୁବିନା

ରୁବିନା ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି କି ମୁଁ ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବୋଲି ମାନୁଛି। ମୁଁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି କଥା ବହୁତ ଦିନରୁ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁଥିଲି। ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବୋଲି ମାନୁଛି କି ମୋତେ ଏତେ ଭଲ ପରିବାର ମିଳିଛି, ଏତେ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ଯତ୍ନ କରିବା ଭଳି ସ୍ବାମୀ ମିଳିଛନ୍ତି ଏବଂ ବାପାମାଆଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିଛି।ମୋ ଭଉଣୀମାନେ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଶେଷରେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାପାଇଁ ଚାହୁଁଛି, ଯେଉଁମାନେ ମୋ ପାଇଁ ଏତେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି। ମୁଁ ମେସେଜ ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ପଢ଼ିଥିଲି ଯାହାକୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ମୋ ପାଇଁ ଲେଖିଥିଲେ। ଏତିକି କହିବା ସମୟରେ ରୁବିନା କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ଯାହା ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖା ଯାଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *