ପରଫର୍ମାନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେଲେ ରୁବୀନା ଏବଂ ଅଭିନବ, ଲିପ କିସ କରୁଥିବାର ଆସିଲେ ନଜର

ବିଗବସ ୧୪ର ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବହୁତ ମଜା ଆସିବ | ଗୋଟିଏ ପକ୍ଷରେ ଶୋ’ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ମହାରଥୀ ଆସିବାର ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ-ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ମସ୍ତିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି | ବିଗବସର ଆଗାମୀ ପ୍ରୋମୋରେ ରୁବୀନା ଦିଲେକ ଏବଂ ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ |

ପ୍ରୋମୋରେ ଉଭୟ ବିବି ନମ୍ବର ୱାନ ଗୀତରେ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଅଭିନବ ନିଜ ପତ୍ନୀ ରୁବୀନାଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଖୁସି କରାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | କଫି ବନାଇ ମଧ୍ୟ ପିଆଉଛନ୍ତି | ଉଭୟ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ପ୍ରେମର ସହିତ ଲିପ କିସ କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

 

ଏମିତି ସାଧାରଣତଃ ମଧ୍ୟ ଶୋ’ରେ ଅଭିନବ, ରୁବୀନା ପାଖାପାଖି ସମସ୍ତ କଥା ମଣୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ଟାସ୍କ ସମୟରେ ସେ ରୁବୀନାଙ୍କର ଫେସିଆଲ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଅନେକ ଅବସରରେ ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରେମ ଝଲକି ଉଠିଥାଏ, ତେବେ ତାହା ଟାସ୍କ ଥାଉ କିମ୍ବା ନଥାଉ |

ଉଭୟ କରବାଚୌଥ ମଧ୍ୟ ବିଗବସ ଘରେ ମନାଇଥିଲେ | ରୁବୀନା ଅଭିନବଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ରତ ରଖିଥିଲେ | ଏଥିପ୍ରତି ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖି ବିଗବସ ରୁବୀନାଙ୍କ ପାଇଁ ଛଲନି, କଳସ ଏବଂ ପୂଜା ଥାଳି ଆଦିର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ |

ରାହୁଲ ବୈଧ ମଧ୍ୟ ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ | ସେ ଆଇ ଏମ ଦ ବେସ୍ଟ ଗୀତାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ |

ଅଲି ଗୋନୀ ଏବଂ ଜେସ୍ମିନ ଭଷୀନ ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶୀ ରୋମାନ୍ସର “ଲଭ ଲାଇଫ” ଗୀତରେ ନିଜର ବଡିଙ୍ଗ ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ଉଭୟ ବିଗବସ ଘରେ ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭାଗରେ ରହି ସ୍ଟେପ ଗୁଡିକର ତାଳମେଳ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ନିକ୍କୀଙ୍କ ଏବଂ ଜାନଙ୍କ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲଟିଙ୍ଗ ନଜର ଆସିଥିଲା | ସେ “ଖାଲୀ ପୀଲୀ” ଗୀତାରେ ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଜାନ, ନିକ୍କୀଙ୍କ ପଛରେ ପଡିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ |

ରୁବୀନା ଏବଂ ଅଭିନବଙ୍କୁ ଛାଡିଲେ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ଏଜାଜ ଏବଂ ପବିତ୍ରାଙ୍କର ଟସନ ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଦେବ | ଉଭୟ ଆଲ୍ଲା ଦୁହାଈ ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଟସନ ଭରା ପ୍ରେମକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଇ ପାରିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *