ରାଧେଙ୍କ ପାଇଁ ସଲମାନ ଭାଙ୍ଗିଲେ ବର୍ଷବର୍ଷର ପୁରୁଣା ଶପଥ! ପ୍ରଥମ ଥର କଲେ ଅନସ୍କ୍ରିନ Kiss

ସିନେମା ରାଧେର ଟ୍ରେଲରରେ ସଲମାନ ଖାନ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କୁ କିସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି କିସର ଆପଣଙ୍କୁ ହାଲୁକା ଝଲକ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ, କିନ୍ତୁ ପୁଣି ମଧ୍ୟ ଫ୍ଯାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଖେଳି ଯାଇଛି। ଛାଇବାଲା ଏହି ଦୃଶ୍ୟରେ ଦିଶା ଛିଡ଼ା ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସଲମାନ ଆସି ତାଙ୍କୁ କିସ କରୁଛନ୍ତି।

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସିନେମା ରାଧେର ଟ୍ରେଲର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଛି। ରାଧେ: ୟୋର ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଭାଇରେ ଧମାକେଦାର ଆକ୍ଶନ ସହିତ ସଲମାନ ଖାନ ଏଠାରେ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କ ସହିତ ଫ୍ଲର୍ଟ କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନ ଟ୍ରେଲରରେ ଏମିତି କିଛି କରି ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ସେ କେବେବି ନକରିବା ପାଇଁ ଶପଥ କରିଥିଲେ।

ସିନେମା ରାଧେର ଟ୍ରେଲରରେ ସଲମାନ ଖାନ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କୁ କିସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି କିସର ଆପଣଙ୍କୁ ହାଲୁକା ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, କିନ୍ତୁ ପୁଣି ମଧ୍ୟ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଖେଳି ଯାଇଛି। ଛାଇବାଲା ଏହି ଦୃଶ୍ୟରେ ଦିଶା ଛିଡ଼ା ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସଲମାନ ଆସି ତାଙ୍କୁ କିସ କରୁଛନ୍ତି।

ବର୍ତମାନ ଯଦି ଆପଣ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଫ୍ୟାନ ଅଟନ୍ତି, ତ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ କି ସଲମାନ ଖାନ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ପରଦା ଉପରେ କେବେ କିସ ନକରିବା ପାଇଁ ଶପଥ କରିଥିଲେ। ସଲମାନ ସବୁବେଳେ କହୁଥିଲେ କି ସେ ଲାଜକୁଳା ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵର ମନୁଷ୍ୟ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ପରଦା ଉପରେ ଇଣ୍ଟିମେସୀ ଏବଂ କିସିଙ୍ଗକୁ ଠିକ ମାନନ୍ତି ନାହିଁ। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମଥର ସଲମାନ ଖାନ ନିଜେ କିସିଙ୍ଗ ସୀନ ଦେଉଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି।

ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହି ସୀନକୁ ନେଇ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ସୀନର ଫଟୋ ଏବଂ କ୍ଲିପ୍ସକୁ ଟୁଇଟରରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି।

https://twitter.com/_Being_Tarun/status/1385109885285589004?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1385109885285589004%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.aajtak.in%2Fentertainment%2Fbollywood-news%2Fstory%2Fsalman-khan-disha-patani-radhe-trailer-kissing-scene-makes-history-watch-video-tmov-1242904-2021-04-22

https://twitter.com/suhaibakram8/status/1385109952486801409?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1385109952486801409%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.aajtak.in%2Fentertainment%2Fbollywood-news%2Fstory%2Fsalman-khan-disha-patani-radhe-trailer-kissing-scene-makes-history-watch-video-tmov-1242904-2021-04-22

https://twitter.com/suhaibakram8/status/1385109952486801409?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1385109952486801409%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.aajtak.in%2Fentertainment%2Fbollywood-news%2Fstory%2Fsalman-khan-disha-patani-radhe-trailer-kissing-scene-makes-history-watch-video-tmov-1242904-2021-04-22

ସିନେମା ଭାରତ ଗୀତରେ ଦେଇଥିଲେ ଏହି ସୀନ

ଜଣା ଯାଉଛି କି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଦିଶା ପଟାନୀଙ୍କୁ ସିନେମା ଭାରତରେ ଏକାସାଥିରେ ଦେଖା ଯାଇଥିଲା। ଭାରତ ସିନେମାର ଗୀତ ସ୍ଲୋ ମୋଶନରେ ଦିଶା ପଟାନୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଗାଲରେ କିସ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସୀନକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା। ସଲମାନ ଖାନ ଏହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ କି ସେ ଏହି ସୀନକୁ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ଖୁବ ବୟାନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ।

କପିଳ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଏହି କାରଣ

ସେହି ସଲମାନ ଖାନ କପିଳ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋରେ ଜଣାଇଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ଇଂଗ୍ରେଜ ସିନେମାକୁ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଦେଖିବାରେ ଅସହଜ ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା, କାରଣ ସେହି ସିନେମାରେ କିସିଙ୍ଗ ସୀନ ଆସି ଯାଉଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ସେ ପରଦା ଉପରେ କିସିଙ୍ଗ ସୀନ ନକରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲାଗୁଛି କି ସଲମାନ ଖାନ ନିଜ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ବଦଳାଇ ନେଇଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *