ରାସ୍ତା ଉପରେ ଦୌଡ଼ୁଥିବା ବାରହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଗଲା ସ୍କୁଟରବାଲା, ଅଳ୍ପକେ ବଞ୍ଚିଗଲା ଜୀବନ – ଦେଖନ୍ତୁ VIDEO

କଣ ଆପଣ କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ହଠାତ କୈାଣସି ଜଙ୍ଗଲି ଜୀବ ଆସିଯିବ ତାହେଲେ ଆପଣ କ’ଣ କରିବେ? ନୁହେଁ ନା.. ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି ଅନେକ ଘ-ଟ-ଣା ଆସିଥାଏ, ଯାହା ବିଷୟରେ ସେ ସବୁବେଳେ ଅଜଣା ଥାନ୍ତି ଏବଂ ଯେମିତି ହିଁ ସେହି ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାରେ ଘ-ଟି-ଥା-ଏ ତ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ବୁଝି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ କି ବାସ୍ତବରେ ସେହି ସମୟରେ କେମିତି ତାକୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ କରିବେ। କିଛି ଏମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ଘ-ଟ-ଣା ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଖୋଲା ରାସ୍ତା ଉପରେ ଦୌଡ଼ୁଥିଲା ବାରହା

 

View this post on Instagram

 

A post shared by hamd zaidi 😜 (@mr_hamd_786)

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ଖୋଲା ରାସ୍ତା ଉପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍କୁଟରରେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ବସାଇ ମଜାରେ ଯାଉଛନ୍ତି। କିଛି ଦୂରରେ ଆଗକୁ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ତ ତାଙ୍କୁ ହଠାତ ଆଗରୁ ଦୌଡ଼ୁଥିବା ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଜୀବ ଦେଖା ଯାଇଥାଏ। ହେଲେ, ବାରହା ଅଧିକ ଭ-ୟ-ଙ୍କ-ର ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ହ-ମ-ଲା କରିଥାନ୍ତା ତ ସ୍କୁଟରବାଲା ଖ-ଣ୍ଡି-ଆ ଖା-ବ-ରା ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥାନ୍ତେ।

ପାଖାପାଖି ୪ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଭିଡିଓ

ପରିଶେଷରେ, ଯେମିତି ହିଁ ବାରହା ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ତ ସ୍କୁଟରବାଲା ତା ପାଖାପାଖି ଆସି ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ପୁଣି ନିଜକୁ ମ୍ୟାନେଜ କରି ଆଗରେ ଗାଡ଼ି ଅଟକାଇ ଥିଲେ ଏବଂ ବାରହା ସେଠାରୁ ଦୌଡ଼ି ଆଗକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପାଖାପାଖି ୪ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *