ପ୍ରେମୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଏକାନ୍ତରେ ଉଠାଇଥିବା ସେଲ୍ଫି , ୧୮ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଚଷମାର ଦେଖିଲେ ଆଉଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ଗୋଡ |

ପ୍ରେମରେ ବିଶ୍ୱାସ ବହୁତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ହୋଇଥାଏ | ତା’ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ନିଷ୍ଠା | ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପାର୍ଟନରଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଷ୍ଠାପର ନାହାନ୍ତି, ତେବେ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ଅର୍ଥ ନଥାଏ | ପୁଣି ସନ୍ଦେହ ସହିତ ସେ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥାଏ | ଲୋକମାନେ ସମ୍ପର୍କରେ ମିଛର ସାହାରା ନେଇ ଧୋକା ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଦିନେ ନା ଦିନେ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଇଥାଏ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥାଏ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଝିଅ ନିଜର ଧୋକାବାଜ ପ୍ରେମୀଙ୍କର ମିଛର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି | ଝିଅଟିକୁ କେବେ ଜଣା ହିଁ ପଡ଼ିନଥାନ୍ତା ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀ ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କେବଳ ଏକ ସେଲ୍ଫି କାରଣରୁ ଏହି ବାସ୍ତବତା ଖୋଲି ଯାଇଥିଲା | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛୁ ଏହି ଡ଼ିଟେକ୍ଟିଭ ଝିଅ କିପରି ନିଜ ପ୍ରେମୀର ଧୋକାର ସନ୍ଧାନ ଲଗାଇଥିଲେ |

ଆଜିକାଲି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଜମାନା ହୋଇଗଲାଣି | ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ ଜରିଆରେ ଏବଂ ସେଲ୍ଫି ଜରିଆରେ କଣ୍ଟାକ୍ଟରେ ରହୁଛନ୍ତି | ହୁଏତ ଏହି କାରଣରୁ ଆଜିର ସମୟରେ ଲଙ୍ଗ ଡିଷ୍ଟାନ୍ସ ସମ୍ପର୍କ ସରଭାଇବ କରାଯାଇଥାଏ |

କିନ୍ତୁ ଧୋକାବାଜ ପ୍ରକୃତିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଅଭ୍ୟାସ ଛାଡି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୨୪ ବର୍ଷର ସିଡନୀ କିନଶ୍ଚ ନିଜର ଧୋକାବାଜ ପ୍ରେମୀଙ୍କର କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହାପରେ ଝିଅମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ସତର୍କ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

ସିଡନୀ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ସାଧାରଣ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମୀଙ୍କର ପଠାଇଥିବା ଏକ ସେଲ୍ଫି ପରେ ସବୁକିଛି ବଦଳି ଯାଇଥିଲା | ବାସ୍ତବରେ ସିଡନୀ ନିଜର ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମୀ ଜଣକ କାମ ବାହାନାରେ ବାହାରକୁ ଯିବାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ |

ସିଡନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରେମୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ଥିଲା | ଏଥିପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରି ନଥିଲେ | ପ୍ରେମୀ ସ୍ଥିର କରିଥିବା ଡେଟରେ ବାହାରିଗଲେ | ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ସିଡନୀଙ୍କୁ ସ୍ନାପଚାଟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀ ଏକ ଫୋଟୋ ଆସିଥିଲା |

ସେହି ଫୋଟୋରେ ପ୍ରେମୀ ଜଣକ ସନଗ୍ଲାସ ଲଗାଇଥିଲେ ଏବଂ ହାଇୱେ ଉପରେ ଟ୍ରାଭେଲ କରୁଥିଲେ | ପ୍ରଥମେ ସେହି ଫୋଟୋକୁ ସେ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ନଜର ପ୍ରେମୀଙ୍କ ଚଷମାରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଇମେଜ ଉପରେ ପଡିଥିଲା |

ଯେତେବେଳେ ସେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଦେଖିଲେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ପ୍ରେମୀଙ୍କ କାରରେ ଆଉଜଣେ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଚଷମାର ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ସେ ତୁରନ୍ତ ସେଲ୍ଫିର ସ୍କ୍ରିନସଟ ନେଇଥିଲେ | ସିଡନୀ ଏହି ପୁଅଟି ସହିତ ଚାରି ବର୍ଷ ହେବ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ |

ସିଡନୀ ଟିକଟକରେ ନିଜର ପ୍ରେମୀଙ୍କର ଧୋକାର କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୮ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି | ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଅନ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାବଧାନ କରି ସତର୍କ ରହିବାକୁ କହିଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *