କାଜୋଲଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ୍ କରୁଥିବାବେଳେ ଶାହରୁଖ କରିଦେଲେ ଏପରି କିଛି, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଏବଂ ସୁପରହିଟ୍ ଯୋଡି ହେଉଛନ୍ତି ଶାହରୁଖ-କାଜୋଲଙ୍କ ଯୋଡି। ଏହି ଯୋଡି ଅନେକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ପରଦାରେ ଉଭୟଙ୍କର କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଗଜବ୍ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କାଜୋଲ ଏବଂ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ପ୍ରଥମେ ‘ବାଜିଗର’ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସେଟରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ୍ ସୁଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଶାହରୁଖ ଏପରି କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ଦେଖି କାଜୋଲ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ପ୍ରକୃତରେ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଜିଗର’ରେ ଶାହରୁଖ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ୍ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଥିଲା। ଏହି ସିନ୍ ସମୟରେ ଶାହାରୁଖ କାଜୋଲଙ୍କୁ ପିଚ୍ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କାଜୋଲ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଶାହାରୁଖ ଏବଂ କାଜୋଲ ନିଜ ବିଷୟରେ ଏହାକୁ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋ’ରେ କହିଥିଲେ।

ଶାହାରୁଖ ଏବଂ କାଜୋଲ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋ ‘କଫି ୱିଥ କରନ’ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଶାହରୁଖ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହି ଗୀତର ସେନ୍ସୁଆଲ ପାର୍ଟ ଥିଲେ। ଗୀତଟି ଥିଲା- ‘ମେରା ଦିଲ୍ ଥା ଅକେଲା ମେନେ ଖେଲ ଏସେ ଖେଲା’ ଏବଂ କାଜୋଲ ଏଥିରେ ବିସ୍ମିତ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ଏହା କରିପାରୁ ନଥିଲେ କାରଣ ଏହା ବହୁତ ଅଜବ ଥିଲା।

କାଜୋଲ ଏହା ଉପରେ କୁହନ୍ତି – ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ଅଜବ ଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଏହା କରିପାରୁ ନଥିଲି। ସମୟ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କିଛି ଭୁଲ ହୋଇଥାଇପାରେ। ଶାହାରୁଖ କହିଛନ୍ତି- ଏହା ଏପରି କିଛି ଯାହାକୁ ଆମେ ସାମାନ୍ୟରୂପରେ କରୁନାହୁଁ ଏବଂ କାଜୋଲ କେବେ ବି ଏପରି ସଟ୍ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଯାହାକୁ ସେ ସାମାନ୍ୟ ମନେ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ମୁତାବକ, ସରୋଜ ଖାନ ଜୀ ଆସି ମୋତେ ଚୁପଚାପ୍ କହିଥିଲେ, ‘ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ସେପରି କିଛି ପିଂଚ ବିଂଚ କର। ଏହା ପରେ ସରୋଜ ଖାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଶାହାରୁଖ ଠିକ୍ ସେହିପରି କରିଥିଲେ। ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସେ କାଜୋଲଙ୍କୁ ପିଂଚ କରିଥିଲେ, ଯାହା କାଜୋଲଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା। ତେବେ ଏହା ପରେ ସଟ୍ ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଫେକ୍ଟ ଥିଲା। ଶାହରୁଖଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହା ଶୁଣିବାକୁ ଖରାପ ଲାଗୁଛି କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ତାହା ବିଲକୁଲ ବି ନଥିଲା।

କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ, କାଜୋଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ‘ Ask me anything’ ସେସନ୍ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ନ ଆସିଥାନ୍ତେ, ତେବେ ସେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ କି? ଏହା ଉପରେ କାଜୋଲ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲେ, “ସେ ଲୋକ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ଲୋକ ନୁହେଁ”।

ଏହା ସହିତ କାଜୋଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହିପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ପୁଣିଥରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହିତ କେବେ କାମ କରିବେ? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ କାଜୋଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କଥା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ପଚାର।

ଆଉ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କାଜୋଲଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ, ଶାହାରୁଖ ଏବଂ ଅଜୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଏ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସହ-ଅଭିନେତା ? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ। ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧନ ସମ୍ପର୍କରେ କାଜୋଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଜିନ୍ଦେଗିଭର୍ କେ ଦୋସ୍ତ”, ସେ ଏହି ସମୟରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ଏକ ଆଇକନ୍ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ।

୯୦ ଦଶକରେ ଶାହରୁଖ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଯୋଡି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲା। ଉଭୟ ‘ବାଜିଗର’, ‘ଦିଲୱାଲେ ଦୁଲହନିଆ ଲେଜୟେଙ୍ଗେ’, ‘କରନ ଅର୍ଜୁନ’, ‘କୁଚ କୁଚ ହୋତା ହେ ଏବଂ ‘କଭି ଖୁସୀ କଭି ଘାମ’ ଏବଂ ଦିଲୱାଲେ ଚଳଚିତ୍ରରେ ଉଭୟ ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *