ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଶାରୀ-ରିକ ସ-ମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପଡିଲା, ଜାଣନ୍ତୁ ପାଞ୍ଚଟି ବଡ ବିବାଦ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ସାହସିକତା ମତ ଦେଉଥିବା ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼େ। ତାଙ୍କ ସାହସିକତା ଓ ନ-ଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟ୍ ହେତୁ ଶେର୍ଲିନ୍ ସର୍ବଦା ସ୍ପଟ୍ ଲାଇଟ୍ ରେ ରହିଥାନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ କିଛି ବିବାଦ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।

ପ୍ଲେ ବଏ ମାଗାଜିନର କଭର୍ ପେଜରେ ଦେଖାଯିବାକୁ ଶେର୍ଲିନର ଏକ ନ-ଗ୍ନ ଫଟୋସୁଟ୍ ଥିଲା। ଯିଏ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ହେଡ୍ ଲାଇନ୍ ରେ ଥିଲେ। ସେ ଏପରି କରିଥିବା ପ୍ରଥମ ଭାରତୀ। ସେ ଜଣେ ମହିଳା ଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଯ୍ଯୈ-ନ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥା ହେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ବିବାଦରେ ଥିଲେ। ଶେର୍ଲିନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ସମୟ ଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଶାରୀ-ରିକ ସ-ମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ।

ଶେର୍ଲିନ୍ଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିଅର ହୁଏତ ସେତେଟା ସଫଳ ହୋଇଥାଇପାରେ, ତଥାପି ସେ ନିଜକୁ ଭାରତ ରତ୍ନ ଦେବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ। ଶେର୍ଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଭାରତର ସର୍ବ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମ୍ମାନର ଯୋଗ୍ୟ। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ମାନ ମିଳିବା ଉଚିତ୍।

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବିବୃତିରେ ଶେର୍ଲିନ୍ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ସେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଝିଅଙ୍କ ଭଳି ଆକର୍ଷିତ ଅଟନ୍ତି ଓ ସେ ବିଦ୍ୟା ବାଲନଙ୍କ ଦିୱନି ଅଟନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଏକ ଉତ୍ସାହି ଫଟୋସୁଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି ବିବୃତିରେ ପାଇଁ ଶେର୍ଲିନ୍ କିଛି ଦିନ ପଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାଦରେ ରହିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *