ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିଜ ବୟସ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଟୋପି ପିନ୍ଧନ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ପଛର ରହସ୍ୟ

ଭାରତୀୟ ଓପନର ଶିଖର ଧାୱନ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରମୁଖ ସଦସ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ। ବାସ୍ତବରେ, ଶିଖର ଧାୱନ ୨୦୧୨ ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ନାଗରିକ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଆୟେଶା ଧାୱନଙ୍କ ଠାରୁ ୧୦ ବର୍ଷ ବଡ ।

ଆୟେଶା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିବାହରୁ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ରିୟା ଏବଂ ଆଲିଆ ଅଛନ୍ତି ।

ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀ ଜଣେ କିକ୍ ବକ୍ସର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି।

ଧାୱନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍, କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟତ ସେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଟୋପି ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ। ଘରେ ହେଉ କିମ୍ବା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ, ସେ ସବୁବେଳେ ଟୋପି ପିନ୍ଧନ୍ତି।ସର୍ବଶେଷରେ, କାହିଁକି ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାପ୍ ସହିତ ଏତେ ସଂଲଗ୍ନ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ..

ଆୟେଶା କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଛୋଟ ଜିନିଷରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରେ ନାହିଁ। ମୋ ଧ୍ୟାନ ମୋ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଉପରେ ରହିଥାଏ। ମୁଁ ଫିଟନେସକୁ ଭଲ ପାଏ, ତେଣୁ ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଟ୍ରେନିଂ କରେ | ଏହା ପରେ ମୋର ସବୁ ସମୟ ପରିବାରକୁ ଦିଏ। ରୋଷେଇ କରିବା, ଘର ସଫା କରିବା, ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଯିବା, ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କାମ କରିବା, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖେଳିବା, ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲ ପାଇଁ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ମୁଁ ନିଜେ ଏହି ସବୁ କରେ। ତେଣୁ ମୁଁ କେଶ ପିନ୍ଧିବା କିମ୍ବା ସଜାଇବାରେ ଅଧିକ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରେ ନାହିଁ ଏବଂ ଟୋପି ପିନ୍ଧେ।

ଯଦିଓ ଆୟେଶାଙ୍କ କ୍ୟାପ୍ ଲୁକ୍ ତାଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ କରିଥାଏ, ତେବେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଶୈଳୀକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଧାୱନ ଏବଂ ଆୟେଶାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ହାତ ଥିଲା । ହରଭଜନ ସିଂ ଆୟେଶାଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ । ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମେ ଫେସବୁକରେ ଭେଟିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ନେଟୱାର୍କିଂ ସାଇଟରେ, ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ପରେ ବିବାହରେ ପରିଣତ ହେଲା।

୨୦୦୯ ରେ, ୩ ବର୍ଷର ବିବାହ ପରେ, ଧାୱନ ଏବଂ ଆୟେଶା କେବଳ ବିବାହ କରିନଥିଲେ କାରଣ ଉଭୟ ଚାହୁଁଥିଲେ ଧାୱନ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ସଫଳ କ୍ରିକେଟର ହୁଅନ୍ତୁ। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ୨୦୧୨ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ବିବାହର ୨ ବର୍ଷ ପରେ, ୨୦୧୪ ରେ, ଶିଖର ଧାୱନ ଏବଂ ଆୟେଶାଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଏହାର ନାମ ଜୋରାବର ରଖିଥିଲେ।

ଧାୱନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆୟେଶାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖୁସି କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *