ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ଭାଇ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ହେଉଛନ୍ତି କନିଆ, କେବେ ନେବେ ସାତଫେରା?

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋହ୍ଲାପୁରୀଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ମାମୁଁ ପୁଅ ଭାଇ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ଏହି ଦୁଇଜଣ ନିଜ ବାହାଘରକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ହେଉଛି କି ସେ ୨୦୨୧ରେ କରିମ ମୋରାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଶଜା ମୋରାନୀଙ୍କ ସହିତ ବାହାଘର ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ।

ପିଙ୍କବିଲାର ଖବର ମୁତାବକ, ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଏବଂ ଶଜା କିଛି ଦିନ ଠାରୁ ସାଥି ହୋଇଛନ୍ତି।ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବି ସାଥି ହୋଇ ଫଟୋ ଶେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଏବେ ଦୁଇଜଣ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନୂଆ ନାମ ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ସୂତ୍ର ହସ୍ତାନ୍ତରରୁ ପିଙ୍କବିଲା ଲେଖିଛନ୍ତି-ଦୁଇଜଣ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ ପାଇଁ ଶୀଘ୍ର ଆବେଦନ କରିବାର ଅଛି। କାରଣ ବାହାଘରକୁ ଆଇନ ଗତ ସ୍ବୀକାର ମିଳିବା ପାଇଁ ଏକ ମାସର ନୋଟିସ ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ।

ବାହାଘର ଆୟୋଜନ କଥା କୁହାଯିବତ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ରେ ହେବ। ସ୍ଥାୟୀ ବାହାଘର-ରିଶେପସନ ଆଗ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ରେ ହେବ।

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ୨୦୧୯ରେ ସିନେମା ସବ କୁଶଳ ମଙ୍ଗଳରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସିନେମା ଥିଲା। ଏହି ସିନେମାରେ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତା ରବି କିଶନଙ୍କ ଝିଅ ରୀବା ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରଥମ କରି ପାଦ ରଖିଥିଲେ।

ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଶର୍ମା ପଦ୍ମିନୀ କୋହ୍ଲାପୁରୀ ଏବଂପ୍ରଦୀପ ଶର୍ମାଙ୍କ ପୁଅ ଅଟନ୍ତି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ମାମୁଁ ପୁଅ ଭାଇ ଅଟନ୍ତି।ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟାଙ୍କ କେତେ ଫଟୋ ବି ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *