ଦୁଇ ପଶୁର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ସାଙ୍ଗର ଉଦାହରଣ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ

ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ବଡ ଛୋଟ କିଛି ହୁଏ ନାହିଁ

ବନ୍ଧୁତା କେବଳ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥାଏ | ଥରେ ଏହା ହୋଇଗଲେ, ବଡ ଛୋଟ କଥା ର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେ ନାହିଁ | କେହି ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ସେ ବଡ ଅଛନ୍ତି, କିମ୍ବା ସେ ସାନ ଅଛନ୍ତି | ନିୟମ ତ ଦୁନିଆ ତିଆରି କରିଛି | ବନ୍ଧୁମାନେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଏହି ନିୟମକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି | କେତେକେଥର ପଶୁ ଭିଡିଓ ମନୁଷ୍ୟର ମସ୍ତିଷ୍କକୁ ଆଲୋକିତ କରିଥାଏ | ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ମିଳିଛି, ଏଥିରେ ଏକ ପଶୁ କୁକୁର କିମ୍ବା ବିଲେଇ ତାହା ଏହି ଭିଡିଓରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣ ପଡୁନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏକ କୁକୁଡ଼ା ଉପରେ ଚଢିକି ବସିଛି ଓ ଆରାମରେ ଖାଇବା ଖାଉଛି |

IFS ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଶେୟାର କରିଛି

ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଗୁପ୍ତ ସମସ୍ୟା କୁ ପରସ୍ପର ଉପରେ ଲଦିବ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏହି ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଗଠନ କରାଯିବା ଉଚିତ। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଏକ ପଶୁ କିପରି କୁକୁଡ଼ା ଉପରେ ଛିଡା ହୁଏ | ସେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ସେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି |

ଇଉଜରମାନେ କଣ କହିଲେ ?

https://twitter.com/DeepakP82311371/status/1354810783406776326?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1354810783406776326%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fnavbharattimes.indiatimes.com%2Fviral-adda%2Fvideo%2Fsocial-masala%2Fthese-animals-are-setting-best-example-of-friendship-video-goes-viral-49973%2F

ଲୋକମାନେ କମେନ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁ ହିଁ ସେ ଯିଏ ଦରକାର ସମୟରେ କାମରେ ଆସନ୍ତି |

କେତେ ଲୋକଙ୍କୁତ ପିଲା ଦିନ ମାନେ ପଡିଗଲା

ହୁଏତ କେବେ ନ କେବେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ବସି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ରୋଷେଇ ଘରେ ଯାଇଥିବେ |

କଣ ଉଦାହରହନ ଦେଇଛନ୍ତିମ ସାର

https://twitter.com/DasJhimli/status/1354851300601704449?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1354851300601704449%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fnavbharattimes.indiatimes.com%2Fviral-adda%2Fvideo%2Fsocial-masala%2Fthese-animals-are-setting-best-example-of-friendship-video-goes-viral-49973%2F

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ…

ଲୋକମାନେ ତ ଏହି ଭିଡିଓରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଛନ୍ତି | ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓରୁ ଯାହା ଶିଖିଛନ୍ତି | ଆମକୁ କମେନ୍ଟ ରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ କୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *