‘ଭେଣ୍ଡି ମସଲା ଚା’ର ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଦେବେ,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଚା ବିଷୟରେ

ବଟର ଚା ବିଷୟରେ ତ ଶୁଣିଥିବେ। ପିଇ ମଧ୍ୟ ଥିବେ। କିନ୍ତୁ କେବେ ‘ଭେଣ୍ଡି ମସଲା ଚା’ ଚାଖିଛନ୍ତି? ଆଜ୍ଞା ହଁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଅକାଳ୍ପନିକ ଚାହାର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଚାହାର ସୌଖିନ ହିଁ ନାହିଁ, ସାଧାରଣ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି କି ବାସ୍ତବରେ କେହି ଭେଣ୍ଡି ଏବଂ ଚାହାର କମ୍ବିନେସନର ବିଷୟରେ କେମିତି ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ କରି ପାରୁଛନ୍ତି। ବାକି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଫଟୋ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ହୃଦୟକୁ ହାଲୁକା କରି ନିଅନ୍ତୁ।

ଏହାକୁ ପିଇବାରେ କଣ ଅସୁବିଧା ରହିଛି?

ଏହି ଫଟୋ ଟୁଇଟର ୟୁଜର @asgarhid ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।କ୍ୟାପଶନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି,ଯେବେ ଆପଣ ମସଲା ଚାହା ପିଇ ପାରୁଛନ୍ତି ତ ଭେଣ୍ଡି ମସଲା ଚାହା ପିଇବାରେ କଣ ଅସୁବିଧା ରହିଛି?

ଏଥିରେ ଅଳ୍ପ ରସୁଣ ଇତ୍ୟାଦି ମଧ୍ୟ ପକାଇ ଦିଅନ୍ତୁ!

ଅଜବ ଚାହା ଅଟେ…

 

ଏହି ଟୁଇଟକୁ ଖବର ଲେଖା ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତିନିଶହରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ସ ଏବଂ ୩୦ ରୀଟୁଇଟ୍ସ ମିଳି ସାରିଛି। ଯେତେବେଳେ କି ବହୁତ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହି ଚାହାକୁ ଖରାପ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି, ସେଠାରେ କିଛି ଲୋକ କହିଛନ୍ତି କି ଭାଇ ତୁମର ଏଡିଟିଙ୍ଗ ସ୍କିଲ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ଅଟେ। ବହୁତ ଖରାପ ଭାବରେ ଏଡିଟ କରିଛ ଏହି ଫଟୋକୁ। ବାକି ଆପଣ କେବେ ସ୍ବପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଭେଣ୍ଡି ଏବଂ ଚାହାକୁ ଏକା ସାଥିରେ କଳ୍ପନା କରିଥିଲେ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *