ପୁଅକୁ ସିଙ୍ଗର ବନେଇବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ସୋନୁ ନିଗମ, ୧୩ ବର୍ଷର ନିଵାନକୁ ନେଇ ସୋନୁ କହିଲେ ଏହି କଥା

ଭାରତୀୟ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନୁ ନିଗମ ତାଙ୍କ ପୁଅ ନିବାନଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ କିଛି କହିଛନ୍ତି। ସୋନୁ ନିଗମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କ ପରି ସିଙ୍ଗର ହେବେ ନାହିଁ, କମ ସେ କମ ଭାରତରେ ତ ନୁହେଁ। ୪୭ ବର୍ଷର ସୋନୁ ଏହି କଥାକୁ ଏକ ଇଣ୍ଟର୍ଭ୍ୟୁ ରେ କହିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପୁଅ ୟୁଏଇରେ ଅଛି ଏବଂ ଗେମିଂରେ କାମ କରୁଛି। ନିବାନ ୟୁଏଇ ର ଟପ୍ ଗେମର୍ସ ଭିତରେ ଜଣେ।

ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସୋନୁ ନିଗମ କହିଛନ୍ତି ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗାୟକ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ। ସେ ଇଣ୍ଡିଆରେ ରହୁନାହିଁ, ଦୁବାଇରେ ରହୁଛି। ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆ ବାହାରକୁ ନେଇଯାଇଛି। ସେ ଜଣେ ଜନ୍ମିତ ଗାୟକ କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ୟୁଏଇର ଟପ୍ ମୋଷ୍ଟ ଗେମର୍ସରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ସେ ଜଣେ ଜନ୍ମିତ ଗାୟକ କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ।ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ୟୁଏଇର ଟପ୍ ମୋଷ୍ଟ ଗେମର୍ସରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ସେ କଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ସେ ବିଷୟରେ ମୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁନାହିଁ । ଦେଖିବା ସେ ନିଜେ କଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ପିଲାଦିନେ ନିବାନ ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ମଞ୍ଚରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ନିକଟରେ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ନିବାନ ମଧ୍ୟ ସୋନୁଙ୍କ ସହ ଏକ ଅନଲାଇନ୍ କନ୍ସର୍ଟରେ ଗୀତ ଗାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଯଦି ଆମେ ସୋନୁଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ଆଜିକାଲି ସେ ତାଙ୍କର ନୂତନ ଗୀତ ଇଶ୍ୱର କା ୱୋ ସଚ୍ଚା ବୃନ୍ଦା ରିଲିଜରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି |

ସୋନୁ ନିଗମ ୨୦୦୨ ରେ ମଧୁରିମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ମଧୁରିମା ୨୦୦୭ରେ ନିବାନ ନାମକ ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ମଧୁରିମା ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାରର ଯତ୍ନ ନେବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।ସେ ସାଧାରଣତ ବଲିଉଡ ପାର୍ଟିରୁ ମଧ୍ୟ ଦୂରରେ ରହୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *