ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ରୋଲ କରିବା ପରେ ଟାଇପକାଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ ସୌରଭ ଜୈନ, ହଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି

ଟିଭି ଆକ୍ଟର୍ସଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷତା ଥାଏ। ସେମାନେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ଯେଉଁ ଇମେଜକୁ ନେଇ ବସିଥାନ୍ତି, ସେଥିରେ ଫିକ୍ସ ହୋଇ ଯାଇଥାନ୍ତି। ସେବେ ଯାଏ ଯେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ କୌଣସି ବଡ ରୋଲ ନତ କରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଛି ଆକ୍ଟର ଏମିତି ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଯେତେ ବି ଭଲ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ କରିଥାନ୍ତୁ ନା କାହିଁ ସେମାନେ ଯେଉଁ ରୋଲ ପାଇଁ ଫେମସ ହୋଇଥିବେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସେହି ନାମରେ ଚିହ୍ନଥାନ୍ତି। ଏମିତି ଜଣେ ଆକ୍ଟର ଅଟନ୍ତି ସୌରଭ ରାଜ ଜୈନ।

ଆକ୍ଟର ସୌରଭଙ୍କୁ ଟିଭିର କୃଷ୍ଣ ରୂପରେ ପରିଚିତ। ସେ ତାଙ୍କର କାରିଅରର ଆରମ୍ଭ ରିମିକ୍ସରୁ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ଟିଭି ର କୃଷ୍ଣ ରୋଲରୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ପୌରାଣିକ ସିରିଏଲରେ କାମ କରିବାର ଅଫର ମିଳିଥିଲା। ସୌରଭ ନିଜର କୃଷ୍ଣ ରୋଲ ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ଟାଇପକାସ୍ଟ ରହିଥିଲେ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପୌରାଣିକ ଶ ରେ ବର୍ଣ୍ଣନାକାରୀ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନରେ କିଛି କହୁଛି ଅଜଣା କଥା।

ସୌରଭ ନିଜର କାରିଅର ମଡେଲ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ଫେମସ ଟିଭି ଶୋ ରିମିକ୍ସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ। ୨୦୦୪ ଏହି ଫେମସ ଶୋ ରେ ତାଙ୍କର କାମ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା , କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ପରିଚୟ ମିଳି ନଥିଲା।

ଏହାପରେ ସୌରଭ ମିତ ମିଲା ଦେ ରବ୍ବା ଏବଂ ରାମ କାପୁରଙ୍କ ସିିରିଏଲ କସମ ସେ ରେ କାମ କରିଲେ। ସୌରଭଙ୍କୁ ଜୟ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ ରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ରୋଲ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ରୋଲ ତାଙ୍କର ସଫଳତା ଥିଲା।

ଏହାପରେ ସୌରଭ ଆଉ ଦୁଇଟି ଶୋ ରେ କାମ କରିଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଦର୍ଶକଙ୍କର ଭଲପାଇବା ପୁଣି ସିରିଏଲ ଦେବୋ କେ ଦେବ ମହାଦେବ ରେ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଶୋ ରେ ସେ ପୁଣି ଥରେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ରୋଲ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ସିରିଏଲ ମହାଭାରତରେ ବିଷ୍ଣୁ ଏବଂ କୃଷ୍ଣ ରୋଲ କରିଥିଲେ। କୃଷ୍ଣଙ୍କ ରୋଲରେ ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ପୁଣି ଥରେ କିଣି ନେଇଥିଲେ।

ସୌରଭ ରାଜ ନିଜର ବିଷ୍ଣୁ ଏବଂ କୃଷ୍ଣ ରୋଲରେ ଏମିତି ଟାଇପ କାସ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ବାହାରକୁ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା। ମାନନ୍ତୁ ଯେପରି ପ୍ରତ୍ୟକ ଡାଇରେକ୍ଟର ତାଙ୍କୁ ବିଷ୍ଣୁ ଏବଂ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ରୋଲରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ସିରିଏଲ ମହାକାଳୀରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ରୋଲ କରିଥିଲେ। ପୁଣି ସେ ପୌରାଣିକ ସିରିଏଲ ଛାଡି ଐତିହାସିକ ସିରିଏଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ।

ସେ ପୋରସ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରଗୁପ୍ତ ମୌଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ। ଯାହା କାହାକୁ ଜଣା ନଥିବ ଏହାକି ସୌରଭ ରାଜ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ କାରିଅର କର୍ମା ନାମକ ଏକ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେ ବିଗ ବସର ପୂର୍ବ କଣ୍ଟେସ୍ଟେଣ୍ଟ କ୍ଲଡିଆ ସିଏଲ୍ସାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମକୁୁ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେସ୍ଟିଭାଲ ଗୀତ ଅନ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଫେସ୍ଟିଭାଲ୍ସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଏହା ବ୍ୟତିତ ସୌରଭ ଏକ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ଫିଲ୍ମ ଚେକ ଇନ ବୈଙ୍କକ ଏବଂ ଏକ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ପର୍ସନାଲ କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ ସୌରଭ ରିଦ୍ଧୀମା ଜୈନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଦୁଇ ଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ତିନି ବର୍ଷ ଡେଟ କରିବା ପରେ ୨୦୧୦ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୭ରେ ତାଙ୍କର ଜାଆଁଳା ପିଲା ଋଷିବ ଏବଂ ଋଷିକା ହୋଇଥିଲେ। ସୌରଭ ଏବଂ ରିଦ୍ଧୀମାଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ନାଚବାଲିଏ ରେ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *