କାରର ପେଟ୍ରୋଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରେ ଲୁ-ଚି ବସିଥିଲା ଏତେ ବଡ଼ ଅଜଗର, ଭିତରେ ହାତ ଭର୍ତି କରି ବାହାର କରା ଯାଇଥିଲା ବାହାରକୁ ତ… ଦେଖନ୍ତୁ Shocking Video

ଜଣେ ଥାଇ କୃଷକ(Thai farmer) ଙ୍କୁ ନିଜ ପିକଅପ ଟ୍ରକ ଭିତରୁ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଅଜଗର ମିଳିଥିଲା(Huge Python Rescued From Fuel Tank), ଯାହାକୁ ଦେଖି ସେ ଭ-ୟରେ ପାଖାପାଖି ସ୍ଥିର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।ସୋସିଆଲ ମି-ଡ଼ି-ଆ(Social Media)ରେ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ(Viral Video) ହେଉଛି।

ଜଣେ ଥାଇ କୃଷକ(Thai farmer) ଙ୍କୁ ନିଜ ପିକଅପ ଟ୍ରକ ଭିତରୁ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଅଜଗର ମିଳିଥିଲା(Huge Python Rescued From Fuel Tank), ଯାହାକୁ ଦେଖି ସେ ଭ-ୟରେ ପାଖାପାଖି ସ୍ଥିର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ(Social Media)ରେ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ(Viral Video) ହେଉଛି। ଯେମିତି ହିଁ ସେ ସ-ରୀସୃ-ପକୁ ବୋନଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାରୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ଜିଦି ସାପ ଆହୁରି ଭିତରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା, ଏବଂ ଅନ୍ତତଃ ତାକୁ ଟ୍ରକର ଇନ୍ଧନ ଟ୍ୟାଙ୍କରୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା।ସାଙ୍ଗବାନ ରଚାବନ୍ଗ (୫୦) ନିଜ ପିକଅପ ଟ୍ରକକୁ ଝାଣ୍ଡି ପାଖରେ ପାର୍କ କରିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଖଲୋଙ୍ଗ ୟାଙ୍ଗ ସବଡିଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟରେ ନିଜ ଆଖୁ କ୍ଷେତରେ ପାଣି ଦେବାପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ।

Google

ଯେତେବେଳେ ସେ ଫେରି ଆସିଥିଲେ,ତ ସେ କାର ଇଞ୍ଜିନ ପାଖରେ ପାଖାପାଖି ୨-ମିଟର ଲମ୍ବା ଅଜଗରକୁ ଦେଖିଥିଲେ।ଲା-ଇ-ନ ଟୁଡେର ଖବର ମୁତାବକ,ସେ କାରର କବାଟ ବ-ନ୍ଦ କରିଦେଇ ଥିଲ ଏବଂ ଏହା ଭାବି ବୋନଟ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲେ କି ସ-ରୀସୃ-ପ କେଉଁଆଡେ ଦୂରକୁ ଚାଲିଯିବ, କିନ୍ତୁ ସେ ଆହୁରି ଭିତରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଅଜଗର ନି-ଖୋ-ଜ ହୋଇଯାଇଥିଲା,ତ ସେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଡ଼ାକିଥିଲେ।

ଅଧିକାରୀମାନେ ଆସିବା ପରେ,ସେ ଇନ୍ଧନ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରେ ସ-ରୀସୃ-ପର ମୁଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ କଣା ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା।ଥ୍ୟାରଥ ଅନୁସାରେ,ଅଜଗରକୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ସେ ଟ୍ୟାଞ୍ଚ ହ୍ୟାଚକୁ ବାହର କରିଥିଲେ।ଘଣ୍ଟାକର ଚେଷ୍ଟା ପରେ ଅଜଗରକୁ ଉ-ଦ୍ଧା-ର କରା ଯାଇଥିଲା।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହାତ ଭିତରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଅଜଗରକୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଥିଲେ।ସେ ଅଜଗରର ମୁହଁକୁ ନିଜ ହାତରେ ଧରି ନେଇଥିଲେ।

ସୀଏଚ 7 ଅନୁସାରେ,ଅଜଗରକୁ ଯାନରୁ ସୁ-ରକ୍ଷି-ତ ଭାବରେ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଆ-ଘା-ତ ହୋଇନଥିଲା। ଅଧିକାରୀମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଫା କରିଥିଲେ, କାରଣ ସେ ଓଏଲ ଚ୍ୟାମ୍ବରରେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା।

କୃଷକ ଜଣଙ୍କ ନ୍ୟୁଜଫ୍ଲେୟରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ଏହି ସାପ ସୁ-ର-କ୍ଷା ଦଳକୁ ଗୋଟିଏ କଷ୍ଟକର କାମ ଦେଇଥିଲା। ମୋତେ ଲାଗୁଛି କି ସେ ଗୋଟିଏ ବସା ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସୁ-ରକ୍ଷି-ତ ସ୍ଥାନ ଖୋଜିବା ଚେଷ୍ଟାରେ ଥିଲା ଏବଂ ମୋ କାରରେ ଗୋଟିଏ ଆ-ରା-ମଦା-ୟକ ସ୍ଥାନ ମିଳିଥିଲା।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *