ସନୀ ଲିୟୋନ ନାଲି ଡ୍ରେସରେ କରିଥିଲେ ଫଟୋ ଶେୟାର, ଫ୍ୟାନ୍ସକୁ ଆସିଥିଲା ବହୁତ ପସନ୍ଦ

ବଲିଉଡ୍ ଏକଟ୍ରେସ ସନୀ ଲିୟୋନ ଶୋଶିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବୋଧହୁଏ ନିଜର ଫୋଟ-ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ସନୀ ଲିୟୋନ ପୁଣି ଥରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଙ୍କ‌ ସାଥିରେ ଫୋଟ ଶେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନାଲି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ସେ ଏହି ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରିବା ସମୟରେ କ୍ୟାପଶନ୍ ରେ ଲେଖିଥିଲେ କି ଜଲଦୀ ଏହା ସହ ଯୋଡା ଏକ ଭିଡିଓ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ନାଲି ଡ୍ରେସରେ ସନୀ ବହୁତ ହଟ ଲାଗୁଥିଲେ। ଡ୍ରେସ ସହ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ କରି ସେ ବେକରେ ଏକ ହାର ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ସନୀ ଲିୟୋନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡ଼ି ସାତମାସ ପରେ ଲାଂସ ଏଜଲ୍ସିରେ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଥିଲେ। ସେ ପୁଣି ଥରେ ଫେରିଆସି ନିଜ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ।

ସଫଳ ଏକଟ୍ରେସ ସହ ସେ ନିଜ ଜୀବନରେ ବି ସଫଳତା ପାଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଈନିଏଲ୍ ବେବରଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି।

ସନୀ ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଶେୟାର୍ କରି ସେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଭିତରେ ବହୁତ ଭଲ ଗଭୀର ବନ୍ଧୁତା ବି ଦେଖାଯାଇଛି।

ସନୀ କେତେଥର ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ମଜାକ କରିବାର ବି ଦେଖା ଯାଇଛି। ସେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସାଥିରେ କିଛି ଏମିତି ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ସନୀ ଚୁଡିଦାର୍ ପିନ୍ଧିବାର ବି କେତେଥର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ବି ସନୀଙ୍କର ଏମିତି ବେଶ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *