ସୁଶ୍ମିତା ସେନ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଟିଚରଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କରିଲେ କଥକ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଡ୍ୟାନ୍ସ Video

ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ହିରୋଇନ ସୁଶ୍ମିତା ସେନ(Sushmita Sen) ପୂର୍ବ କିଛି ବର୍ଷରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଦେଖାଯାଉଛି। ଜଣା ଯାଉଛି କି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି। ପ୍ରତିଦିନ ସେ ନିଜ ଜୀବନର ସ୍ପେଶାଲ ମୋମେଣ୍ଟକୁ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ବିଲକୁଲ ମଧ୍ୟ ଭୁଲୁନାହାନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ନିଜ ନଜର ଅଭିନେତ୍ରୀ (Sushmita Sen)ଙ୍କ ଉପରୁ ହଟେଇ ପାରୁନାହାଁନ୍ତି। ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହିତ ସେଲିବ୍ରେଟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର ପ୍ରଶଂସା କରିବା ପାଇଁ ପଛଉ ନାହାନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sushmita Sen (@sushmitasen47)

ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ସୁଶ୍ମିତା ସେନ(Sushmita Sen) ନିଜ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଟିଚରଙ୍କ ଠାରୁ Aigiri Nandini ଗୀତରେ କଥକର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ ଶିଖୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ। ତାଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ। ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ସେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଅନାରକଲୀ ସୁଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଖୋଲା ଚୁଟି ଏବଂ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଓଢ଼ଣୀରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ। ଜଣା ଯାଉଛି କି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ କମେଣ୍ଟର ଲାଇନ ଲାଗିଯାଇଛି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sushmita Sen (@sushmitasen47)

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂର୍ବ କିଛି ବର୍ଷରୁ ପରଦା ଠାରୁ ଯଦିଓ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଗ୍ଲ୍ୟାମରସ ପୋଷ୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ନେଇ ହିଁ ଆସିଥାଏ। ସୁଶ୍ମିତା ସେନ(Sushmita Sen) ଆର୍ୟା ଓ୍ବେବସେରିଜରୁ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହିତ ସେଲିବ୍ରେଟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିନୟ ଏବଂ ଥୀମର ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ପୂର୍ବବର୍ଷ ଜୁନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ୱେବସେରିଜ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା। ସେଠାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସେରିଜର ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ ମଧ୍ୟ ମାର୍ଚ୍ଚ୨୦୨୧ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ Covid-19 ଯୋଗୁଁ ଏହି ସେରିଜର ମୁକ୍ତିଲାଭ ତାରିଖକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼େଇ ଦିଆଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *