ଏହି ଚା ଦୋକାନୀ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଶୈଳୀରେ ଚା ’ଦିଅନ୍ତି, ଟଙ୍କା ନେବାର ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ, ଚାୟୱାଲାର ସ୍ୱାଗ୍ ର ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

କଣ ଆପଣ କେବେ କୌଣସି ଚା ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଚା ’ଦେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ଯଦି ଆପଣ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖନ୍ତୁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଚା ’ବାଲା ରଜନୀକାନ୍ତ ଶୈଳୀରେ ଚା ’ଦେବା ଯୋଗୁ ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କର ଏତେ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି ଯେ ସେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଶୈଳୀରେ ସବୁଆଡେ ରୁହନ୍ତି, ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ଶୈଳୀରେ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି ଚା ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଚା ’ଦେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ଯଦି ଆପଣ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖନ୍ତୁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଚା ’ବାଲା ରଜନୀକାନ୍ତ ଶୈଳୀରେ ଚା ’ଦେବା ଯୋଗୁ ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଏହି ଚା ଦୋକାନୀର କେବଳ ଚା ’ନୁହେଁ ବରଂ ଏହାର ସ୍ୱାଗ୍ ମଧ୍ୟ କିଛି ଅଲଗା।

ଏହି ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଚା ଦୋକାନୀ ନାଗପୁରର ଏବଂ ଏହାର ଦୋକାନ ଡଲି କି ଟପ୍ରି ଭାବରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ଏହି ଚାୱାଲା କେତେ ଲୋକପ୍ରିୟ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ଏହାର ଭିଡିଓ ଫେସବୁକରେ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ପାଇଛି ଏବଂ ୪୬ ହଜାରରୁ କମେଟ୍ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଚାୱାଲା କେବଳ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ ନିଆରା ଉପାୟରେ ଚା ’ଯୋଗାଏ ନାହିଁ, ବରଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଏପରି ଭାବରେ ସ୍ୱାଗତ କରେ ଯେ ଯେକେହି ଏହାର ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଯାଆନ୍ତି।

ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚା ’ପରିବେଷଣ କରିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି । ଭାଇ-ରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏହା କେବଳ ଏକ ନିଆରା ଉପାୟରେ ଚା ’ପରିବେଷଣ କରେ ନାହିଁ, ବରଂ ଏହା ଚା’ରେ କ୍ଷୀରକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଶୈଳୀରେ ମିଶାଉଥାଏ । ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ନେବାର ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଦେଖନ୍ତି ଯେ ଏହା କେତେ ଶୈଳୀ ଚା ଗ୍ଲାସକୁ ଉଠାଏ ଏବଂ ରଖିଦିଏ । ଜନେଇଦାଉଛୁ ଯେ ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଡଲିଙ୍କ ଟପ୍ରି ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *