ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସିନେମା ‘ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସ’ର ଟୀଜର ମୁକ୍ତିଲାଭ,ପ୍ରେମ ଠାରୁ ନେଇ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟର ଅନୁସନ୍ଧାନର ଲାଗିଛି ତଡକା

ସିନେମା ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସ(Nyay: The Justice)ରେ ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଜୁବେର ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କି ସିନେମାରେ ଶ୍ରେୟା ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷ ବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ (Sushant Singh Rajput)ଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ର-ହ-ସ୍ୟର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୁଲାସା ହୋଇପାରି ନାହିଁ। ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ର ତ-ଦ-ନ୍ତ ସୀ-ବୀ-ଆଇଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଛି,ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଉପରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ସିନେମା ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସର ଟୀଜର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ସିନେମା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଛି।

ସିନେମା ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସରେ ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଜୁବେର ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କି ସିନେମାରେ ଶ୍ରେୟା ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷ ବା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ। ସିନେମାର ଟୀଜରରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼ୁଛି କି ଏଥିରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପୂର୍ବର କଥାକୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଯିବ।

ସିନେମା ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସର କେମିତି ଅଟେ ଟ୍ରେଲର

ସିନେମା ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅସରାନୀ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ସିନେମା ୧୧ଜୁନରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରାଯିବ। ପାଖାପାଖି ୫୫ସେକେଣ୍ଡର ଟୀଜରରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିୟାଙ୍କୁ ଦେଖା ଯାଇଛି। ଟୀଜର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ କେ-ସରେ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନର ଆଖପାଖରେ ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛି।

ଟୀଜରର ଆରମ୍ଭ ବହୁତ ଧମାକେଦାର ଅନ୍ଦାଜରେ ହୋଇଥାଏ।ଟୀଜରର ଆରମ୍ଭ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ମହିନ୍ଦର ସିଂହଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବେକିଙ୍ଗ ନ୍ୟୁଜରୁ ହୋଇଥାଏ, ଯିଏ ନିଜ ଘରେ ହିଁ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରି ନେଇଥାନ୍ତି। ଯେମିତି ଟୀଜର ଆଗକୁ ବଢ଼ିଥାଏ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଏବଂ ପୁଣି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ପଚ-ରା-ଉଚ-ରା ଏବଂ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପୂର୍ବର କଥାକୁ ଦେଖା ଯାଇଥାଏ। ଟୀଜରରେ ଦେଖାଯାଇଛି କି ବାସ୍ତବରେ କ’ଣ ପାଇଁ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି?

Google

କାହା ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ

ବିକାଶ ପ୍ରଡକ୍ସନ ଅନ୍ତର୍ଗତରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସିନେମା: ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ସିନେମାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁର ରହସ୍ୟକୁ ଦେଖା ଯିବ। ଏମିତିରେ ତ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କେସ ଉପରେ ସୀ-ବୀ-ଆ-ଇ ତ-ଦ-ନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି କିନ୍ତୁ ସିନେମାରୁ ଜଣା ପଡ଼ିପାରେ ଏସବୁ ପଛରେ କାହାର ହାତ ଥିଲା। ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦିଲୀପ ଗୁଲାଟୀ କରିଛନ୍ତି।

ସିନେମାରେ ଅମନ ବର୍ମା ଇଡୀ ପ୍ରମୁଖ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ରୂପରେ ଅସରାନୀ,ଏନସୀବୀଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ରୂପରେ ଶକ୍ତି କପୂର ନଜର ଆସିବେ ଏବଂ ମହେନ୍ଦ୍ର ବା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ବାପାଙ୍କ ଓକିଲ ରୂପରେ ଅନନ୍ତ ଯୋଗ ନଜର ଆସିବେ। ଯେତେବେଳେ କି ସୁଧା ଚନ୍ଦ୍ରନ ସିବିଆଇ ଚିଫ ଭାବରେ ନଜର ଆସିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *