୧୫ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଫିଲ୍ମରେ ଆଉଥରେ ରୋଲ ପାଇବା ପାଇଁ ରହିଛି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ

୩୬ ବର୍ଷର ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ନାନାପାଟକରଙ୍କ ଉପରେ ଗମ୍ଭୀର ଆରୋପ ଲଗାଇଥିଲେ | ଏହି ବିବାଦ ଭାରତରେ #MeeToo ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା | ତନୁଶ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ୨୦୦୮ରେ ଫିଲ୍ମ ସେଟରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସେହି ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବହୁତ ନିରାଶ ଥିଲେ ଯିଏ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କହି ନଥିଲେ | ସେ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଲସ ଏଞ୍ଜଲସରେ ଚାକିରୀ କରିଥିଲେ | ସେ ଆଇଟି ଟ୍ରେନିଙ୍ଗ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦିଗରେ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ନିକଟରେ ହିଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦ୍ୱାରା ସୂଚନା ଦେଇ ତନୁଶ୍ରୀ ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଚାକିରୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସବୁବେଳେ ଅନୁଶାସନ, ଅଖଣ୍ଡତା ଏବଂ ଦୃଢ ସଂକଳ୍ପ ରହିଥାଏ | ସେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ୧୫ କିଲୋ ଓଜନ ମଧ୍ୟ କମାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବଲିଉଡରେ ଫେରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି |

ୟୁଏସଏରେ ନିଜ ଚାକିରୀ ବିଷୟରେ ତନୁଶ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ- ମୁଁ ଏହି ଚାକିରୀକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଲି ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ନିଜ ଅଭିନୟର କ୍ୟାରିୟରକୁ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ମହାମାରୀ ଶେଷ ହେବା ପରେ ମୋତେ ଏହି ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଏଲଏ/ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ଚାକିରୀ ପାଇଁ ମୋତେ ତିନି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେରିକାରୁ ଆସିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ମିଳିବ ନାହିଁ | ଏଥିପାଇଁ ମୋତେ ତିନି ବର୍ଷର କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ସାଇନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବଲିଉଡର ବିକଳ୍ପ ରହିଛି ସେ ଏହାକୁ ଚୟନ କରିବେ |

ତନୁଶ୍ରୀ ନିଜ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ଜଣେ କଳାକାର ଅଟେ ଯାହାଙ୍କୁ କିଛି ଖରାପ ଲୋକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ନିଜ କାମ ଏବଂ କଳାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିଲା, ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୀଘ୍ରତାର ସହିତ ନେବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ | ମୁଁ ବଲିଉଡରେ ନିଜ ପାଇଁ ବିକଳ୍ପ ଉପରେ ଆଉଥରେ ପୁଣି ବିଚାର କରୁଛି | ମୋତେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏମିତି କିଛି ବହୁତ ଭଲ ଲୋକ ମିଳିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ଫେରି ଆସିଛି | କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏଠାରେ ରହିବି ଏବଂ କିଛି ଉନ୍ନତ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ କାମ କରିବି | ବଲିଉଡରୁ ମୋତେ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ୱେବ ସିରିଜରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଅଫର ଆସୁଛି |

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ସମୟରେ ମୁଁ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ମେନେଜର୍ସଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଛି ଯେଉଁମାନେ ବଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ମୁମ୍ବାଇର ୧୨ ଗୋଟି କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ ଅଫିସ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିଛି | ଏମାନେ ଏହି ଲୋକ ଅଟନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସତ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ଭିତରୁ ମୋ ସପକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି | ଏମାନେ ମୋର ଶୁଭଚିନ୍ତକ ଅଟନ୍ତି | କିଛି ବଡ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ଲିଡ଼ ରୋଲକୁ ନେଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଛି |

ତନୁଶ୍ରୀ ନିଜ ପୋଷ୍ଟ ଶେଷରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ- ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଶୁଟିଂର ତାରିଖ ସ୍ଥିର କରାଯାଇ ପାରୁନାହିଁ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମୁଁ କୌଣସି ଘୋଷଣା କରି ପାରିବି ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ନିକଟରେ ହିଁ ମୁଁ ଏକ ବ୍ୟୁଟି କମରସିଆଲ ଶୁଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ମୁଁ ଫେରି ଆସିଛି | ୧୫ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇ ମୁଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୋ ଫେରିବାର ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋରସୋରରେ ହେଉଛି |

୨୦୦୩ରେ ତନୁଶ୍ରୀ ଫେମିନା ମିସ ଇଣ୍ଡିଆର ଆଖ୍ୟା ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ସେ କ୍ୟୁଟୋରେ ହୋଇଥିବା ମିସ ୟୁନିଭର୍ସ ପେଜେଣ୍ଟରେ ଭାରତର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ କରିଥିଲେ | ୨୦୦୫ରେ ଫିଲ୍ମ ଚକଲେଟରୁ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ | ଏହି ବର୍ଷ ସେ ଇମ୍ରାନ ହାସମୀଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ଆଶିକ ବନାୟା ଆପନେରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର ଟାଇଟଲ ସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ | ତନୁଶ୍ରୀ ଏବଂ ଇମ୍ରାନ ହାସମୀଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଗୀତ ବହୁତ ବୋଲଡ଼ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅନେକ କିସିଙ୍ଗ ସୀନ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

ଆଶିକ ବନାୟା ଆପନେର ବୋଲଡ଼ ଗୀତ ପରେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଇମେଜ ମଧ୍ୟ ବୋଲଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଭାଗମଭାଗ, ରକୀବ, ଗୁଡ଼ ବୟ ବ୍ୟାଡ଼ ବୟ, ସ୍ପିଡ଼, ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଶାମିଲ ରହିଛି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରୁ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ମିଳିଲା ନାହିଁ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ କାମକୁ ମଧ୍ୟ ନୋଟିସ କରାଗଲା ନାହିଁ |

୨୦୧୦ରେ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ଯାହାପରେ ସେ ବଲିଉଡରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କାହାରିକୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ନଥିଲା | ସେ ୨୦୧୮ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯାହାପରେ ଏହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କାହିଁକି ଛାଡିଥିଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ନିଜ ପ୍ରଫେସନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରି ନଥିବା କାରଣରୁ ସେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାରେ ଏକାନ୍ତ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ସେଥିରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇପାରି ନଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *