ପିଲାଟି ଶୂନ୍ୟରେ କଲା ଏମିତି ନିଜ କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଲୋକମାନେ କହିଲେ – ଇଏ ଭବିଷ୍ୟତର ଗୋଲ୍ଡ ମେଡାଲିଷ୍ଟ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ଏକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ପିଲାଟିର ଆକ୍ସନ ଦେଖି ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ରୁକ୍ଷମଣି କୁମାରୀ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ୍ସରେ ଭବିଷ୍ୟତ ଗୋଲ୍ଡ ମେଡାଲ୍’। ଏହା ପରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଭାଇ-ରାଲ ଇଥିଲା।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ପିଲାଟି କିପରି ବାଲୁକା ସ୍ଥାନରେ ଖେଳୁଛି, ସେଠାରେ ଆଖପାଖରେ ଅନେକ ଲୋକ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତା’ପରେ ପିଲାଟି ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୌଡ଼ି ଆସି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ପ୍ରଥମେ ସେ ଶୂନ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ ଜମ୍ପ ଡେଇଁଲା।

ଡେଇଁବା ମାତ୍ରେ ପିଲାଟି ଉପର ଆକାଶରେ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲା। ଏହା ପରେ ପିଲାଟି ଆଗକୁ ଗଲା, ତା’ପରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ପବନରେ କୌଶଳ ଦେଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲା। କେହିଜଣେ ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ବନେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସ୍ଲୋମୋସନରେ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ଏହି ପିଲାକୁ ଆଗକୁ ନେବା ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ କିଛି ଲୋକ କ୍ରୀଡା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଏହି ପିଲାଙ୍କୁ ତାଲିମ ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି।

https://twitter.com/KumariRukshmani/status/1352978103866433539?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1352978103866433539%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.aajtak.in%2Ftrending%2Fphoto%2Fchild-jump-and-action-in-air-viral-video-people-react-tstg-1197138-2021-01-24

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *