ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ରାତି ଅଧିଆ ଚୋରା ପ୍ରୀତି, ଧରା ପଡ଼ିବା ପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହେଲା ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ମାଡ, ପରଦିନ ସକାଳେ ବନିଗଲେ ଘରର ଜ୍ୱାଇଁ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାମପୁରରୁ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଥିଲେ। କ୍ରୋଧିତ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ କୋଠରୀରେ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ରାତିରେ ଝିଅଟିର ଘର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଦିନ ପାଖେଇ ଆସୁଥିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ମକଦ୍ଦମାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ସହ ପାରସ୍ପରିକ ଚୁକ୍ତି କରିଥିଲେ। ରାତାରାତି ମାଡ ହୋଇଥିବା ପ୍ରେମିକ ସକାଳ ହେବା ପରେ ଘରର ଜ୍ୱାଇଁ ହୋଇଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ, ରାମପୁରର ଆଜିମନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରର ମେହେନ୍ଦୀ ନଗର ସୁମାଲି ଗାଁର ଘଟଣା, ଯେଉଁଠାରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରହୁଛନ୍ତି। ସ୍ୱାର ଅଞ୍ଚଳର ଗଦ୍ଦି ନାଗଲି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ପ୍ରେମ ସିଂ ମେହେନ୍ଦୀ ନାଗର ସୁମାଲିର ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ପ୍ରେମିକ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଦେଖା କରୁଥିଲେ। ଯୁବକ ଜଣକ ଗତକାଲି ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ ଟା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କିଛି ଶୁଣିଲେ ସେମାନେ ସତର୍କ ହୋଇଗଲେ । ଯେତେବେଳେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ପରିବାର ନୀରବରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା। ପ୍ରେମିକ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ତାଙ୍କୁ କୋଠରୀରେ ଧରିଥିଲେ। କୋଳାହଳ ହେତୁ ଚାରିଆଡୁ ଲୋକ ଆସିଲେ ଓ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ମାଡ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ମାମଲା ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ଅରୁଣ କୁମାର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ବାଳକକୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ପୁଅର ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ବସି ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବୋଲି ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି।

ଏହା ପରେ ଝିଅ ପାର୍ଶ୍ୱ ଏବଂ ପୁଅ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେମାନେ ଆଜିମନଗର ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଛୋଟ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *