ବାହାଘରର ରାତିରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ କନିଆଁ, ବର କଂପ୍ୟୁଟରରେ ଅପଲୋଡ଼ କରୁଥିଲେ ଫଟୋ, କହିଲେ- ହୋଲ୍ଡ ଅନ ବେବି.. ଦେଖନ୍ତୁ Viral Photo

ଲୋକମାନଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ଼ କରିବାର ସଉକ କୈାଣସି ବି ସ୍ତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ। ଏହି କଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଫଟୋ ପ୍ରମାଣିତ କରି ଦେଇଛି।

ଲୋକମାନଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ଼ କରିବାର ସଉକ କୈାଣସି ବି ସ୍ତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ। ଏହି କଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଫଟୋ ପ୍ରମାଣିତ କରି ଦେଇଛି। ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ କନିଆଁ ବାହାଘର ରାତିରେ ସଜ୍ଜା ହୋଇଥିବା ନିଜ କଠୋରୀରେ ବସି ବରର ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସେଠାର, ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ସେହି କଠୋରୀରେ ବସିଥିବା ବର କଂପ୍ୟୁଟରରେ ନିଜ ବାହାଘରର ଫଟୋକୁ ଅପଲୋଡ଼ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ବହୁତ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

ଫଟୋରେ ଆପଣ ନିଜେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି କେମିତି କନିଆଁ ବାହାଘର ଯୋଡ଼ାରେ କଠୋରୀରେ ବସି ବରର ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ, ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ବର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ କଂପ୍ୟୁଟର ପାଖରେ ବସି ନିଜ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ଼ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇ-ରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ମିମ୍ସ ଏବଂ ଜୋକ୍ସ କରିବା ବଢି ଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ‌ ମଜାଦାର ମିମ୍ସ ଶେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ମିମ ଶେୟାର କରିବା ସମୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ହୋଲ୍ଡ ଅନ ବେବି… ଆସନ୍ତୁ ଏକ ନଜର ପକାଇବା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ମଜାଦାର ମିମ୍ସ ଉପରେ…

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *