ବିଲେଇ କରୁଥିଲା Six Pack Abs ବାଲା ବ-ର୍କଆ-ଉଟ, ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଲୋକ, ଦେଲେ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା- ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଲେଇର ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ବିଲେଇ ବ-ର୍କଆ-ଉଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ।

ବିଲେଇ ସମସ୍ତଙ୍କର ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ। ଲୋକମାନେ ବିଲେଇକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଲୋକ ତ ତାକୁ ନିଜ ଘରେ ମଧ୍ୟ ପାଳିଥାଆନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଲେଇ ମାନଙ୍କର ପ୍ୟାରା ଏବଂ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ବୋଧହୁଏ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ସେହି,ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଲେଇର ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ବିଲେଇ ବ-ର୍କଆ-ଉଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ @buitengebieden_ ନାମକ ୟୁଜର ସୋୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଗୋଟିଏ ବିଲେଇ ଗାଡ଼ି ତଳେ ଶୋଇ ବ-ର୍କଆ-ଉଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହାକୁ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ଏହି ବିଲେଇ Six Pack Abs ବାଲା ବ-ର୍କଆ-ଉଟ କରୁଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୭ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି।ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ତ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ହସର ମଧ୍ୟ ଠିକଣା ନାହିଁ।କଣ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କେବେ ବିଲେଇକୁ ଏମିତି ବର୍କଆଉଟ କରୁଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *