VIDEO : ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ବାହାଘରରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ବର, ପିନ୍ଧାଇବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ କନିଆଁଙ୍କୁ ମୁଦି ସେତେବେଳେ… ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘ-ଟ-ଣା

ନିଜ ବାହାଘର ଦିନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଉ-ତ୍ସାହି-ତ ହୋଇଥାଏ କି ସେ ନିଜ ଜୀବନସାଥି ସାଙ୍ଗରେ ସାତଫେରା ନେବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ପୂରା ଜୀବନ ବିତାଇବେ। କିନ୍ତୁ କ’ଣ ଆପଣ କେବେ ଏମିତି ଶୁଣିଛନ୍ତି କି ବର ନିଜ କନିଆଁ ବଦଳରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବାହାଘର ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେହି ବର ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ କନିଆଁଙ୍କ ସହିତ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ନୁହେଁ ନା… ଚାଲନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏମିତି ହିଁ ଘ-ଟ-ଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁଠାରେ ସତରେ ଏମିତି ହୋଇଛି।

Google

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭୁ-ଲ ବରଙ୍କ ହାତରେ କେମିତି ହୋଇଥିଲା?

ଟ୍ରିବ୍ୟୁନନ୍ୟୁଜ ଡଟ କମ ମୁତାବକ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ (Indonesia)ର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜାବା(Central Java)ସ୍ଥିତ ମେଗଲ୍ୟାଙ୍ଗ(Magelang)ରେ ଗୋଟିଏ ବାହାଘର ସମାରୋହ ସ୍ଥଳରେ ଗୁଗଲ ମ୍ୟାପ(Google Maps)କୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ମାସର ଆରମ୍ଭରେ, ୪ଅପ୍ରେଲରେ ବର; ଯିଏ ନିଜ ପରିଚୟ ବିଷୟରେ ଖୁ-ଲା-ସା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି, କହିଛନ୍ତି କି ସେ ନିଜ ବାହାଘର ସମାରୋହ ସ୍ଥଳ ବଦଳରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବାହାଘର ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ, କାରଣ ଗୁଗଲ ମ୍ୟାପ୍ସ(Google Maps)ରେ ଭୁ-ଲ ରାସ୍ତା ଦେଖା ଯାଇଥିଲା।

ଭୁଲ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ତାପରେ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ସ୍ଵାଗତ

ବର ନିଜ ଗାଡିରେ ଗୁଗଲ ମ୍ୟାପକୁ ଫଲୋ କରି ବାହାଘର ସ୍ଥଳରେ ଓହ୍ଲାଇ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ବଦଳରେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ; ଯେଉଁଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର ବାହାଘର ହେବାର ଥିଲା।ବରଙ୍କ ଗାଡ଼ି ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଅଟକି ଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଗୁଗଲ ମ୍ୟାପରେ ହାଇଲାଇଟ ହୋଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ କୈାଣସି କପଲଙ୍କର ନି-ର୍ବ-ନ୍ଧ ପା-ର୍ଟି ହେବାର ଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।ଖବର ମୁ-ତାବ-କ, ଅଜଣା ବର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମଧ୍ୟ ମିଳାଇଥିଲେ, ଏବଂ ସେଠାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ବସିବା ପାଇଁ ନି-ମନ୍ତ୍ରି-ତ କରିଥିଲେ। କନିଆଁଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା କି ସେ ସମସ୍ତେ ବରଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅଟନ୍ତି, କାରଣ ବାସ୍ତବରେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବାହାଘର ହେବାର ଥିଲା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଉ-ତ୍ସ-ବ ପାଇଁ ବି-ଳ-ମ୍ବ କରିଥିଲେ।

ପୁଣି କନିଆଁ କହିଥିଲେ ଏହି କାରଣ

ସେ TribunNews.comକୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି ସେ ନିଜ ହଜି ଯାଇଥିବା ବରଙ୍କ ଆ-ଗମ-ନ ସମୟରେ ନିଜର ମେକଅପ କରୁଥିଲେ। ଯେମିତି ହିଁ ଉ-ତ୍ସ-ବ ପାଇଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ହ-ଙ୍ଗା-ମା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଭୁ-ଲ ଜଣା ପଡିଥିଲା, ତ ବର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥି ଭୁ-ଲ ମା-ଗି ସେମାନେ ବାହାଘର ସମାରୋହରୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ବିଷୟରେ କନିଆଁ ଉଲ୍ଫା (Ulfa) କହିଛନ୍ତି କି କେବେକେବେ ଯଦି ଇଣ୍ଟରନେଟ ଠିକରେ ଚାଲେନାହିଁ ତ ଆଖପାଖର ଲୋ-କେଶ-ନ ଆଡ଼କୁ ସି-ପ୍ଟ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ।ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ଆସିଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଲୋ-କେଶ-ନ ମୋ ଘରର ବିଲକୁଲ ପାଖରେ ଥିଲା। ଏହି ଘ-ଟ-ଣାର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଟୁଇଟର ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *