ପତ୍ନୀ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଝଗଡାରୁ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ ସ୍ୱାମୀ ଚାଲିଥିଲେ ୪୫୦ କିଲୋମିଟର

ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ସାଧାରଣ କଥା, କିନ୍ତୁ ଇଟାଲୀରେ ଏକ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ଏକ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ଯେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ପାଦରେ ୪୫୦କିଲୋମିଟର ଦୂରତା ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ।

ଇଣ୍ଡିପେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସୀମା ନିକଟ ଇଟାଲୀର କୋମା ସହରରେ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ୪୮ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଇଟାଲୀର କୋମାରୁ ଯାଇ ଫୋନୋ ସହରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଦୁଇ ସହର ମଧ୍ୟରେ ୪୨୬ କିଲୋମିଟର ଦୂରତା ଅଛି।

ନୋରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପ୍ରାୟ ୩୦ କିଲୋମିଟର ଚାଲିବା ପରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆଡ୍ରିଏଟିକ୍ କୋଷ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ନିଜ ହେପାଜତକୁ ଆଣିଥିଲା। ତା’ପରେ ସେ ୪୫୦ କିଲୋମିଟର ଚାଲିବାର କାରଣ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ, ଯାହାକୁ କି କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁନଥିଲେ।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ ଏତେ ରାଗିଯାଇଥିଲି ଯେ ମୁଁ ଏତେ ଦୂର କେବେ ଆସିଲି ଜାଣିପାରିଲି ନାହିଁ। ମୁଁ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଜଣା ଲୋକମାନେ ମୋତେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ।ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ପ୍ରାୟ ୬୪ କିଲୋମିଟର ଚାଲିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏକ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଖୋଜ ହେବାର ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁଦୂର ଚାଲିବା ପରେ ଥକି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶରୀର ଥଣ୍ଡା ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *