ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଚାକରାଣୀ ପ୍ରଥମେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ପରେ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇ କରୁଥିଲେ ବ୍ଲାକମେଲ

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଜୁନି ଇନ୍ଦୋର ଥାନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହୁଥିବା ଏକ ଦମ୍ପତି ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ନିଜର ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ନିଜକୁ ଅବିବାହିତା କହି ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇଥିଲେ | ତାହା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଥିଲେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବିଥିଲେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କିଛିଦିନ ପରେ ଏହି ମହିଳା ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇଥିଲେ ଏବଂ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ |

ବ୍ଲାକମେଲିଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଦୁଃଖୀ ହୋଇ ମ୍ୟାନେଜର ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଯାହାପରେ ପୋଲିସ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେସ ଫାଇଲ କରି ନେଇଥିଲେ | ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଥିଲେ | ମହିଳା ନିଜର ବିବାହିତା ହୋଇଥିବାର କଥା ଲୁଚାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ କହି ନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ମହିଳାଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ:

ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ୩୪ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ନିଖିଲ ମାଥୁରଙ୍କର ନିଯୁକ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଗ୍ୱାଲିଅର ଏବଂ ଭୋପାଳରେ ଥିଲା | ସେତେବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ଟଙ୍କା ପାଖରେ ଘରେଲୂ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଆସୁଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅବିବାହିତା ଅଟନ୍ତି | ମହିଳା ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପନ କରି ନେଇଥିଲେ | ଏହି ଅବସରରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କର କିଛି ଫୋଟୋ ଉଠାଇବା ସହିତ କିଛି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ବନାଇ ନେଇଥିଲେ | ପରେ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ମହିଳା ବିବାହିତା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ପିଲାଟିଏ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ଏହା ଜଣାପଡିବା ପରେ ମ୍ୟାନେଜର ଜଣଙ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ମ୍ୟା ନେଜରନ କୁ ଧମକାଇବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କାର ଦାବି କରିଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କିସ୍ତିରେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ୫ ଲକ୍ଷ, ୧.୫୦ ଲକ୍ଷ ଏବଂ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବସୁଲ କରିଥିଲେ | ଏହି ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ଶାମିଲ ରହିଥିଲେ | ୮ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ବସୁଲ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଆହୁରି ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିଲେ | ବାରମ୍ବାର ବ୍ଲାକମେଲିଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ମ୍ୟାନେଜର ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ ଫାଇଲ କରାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କେସର ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *