ଏହି ଜାଗାରେ ବିବାହ ଗୁଡିକରେ ପାଣି ପରି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ ଟଙ୍କା, ଜଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା

ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର ବିବାହ ସର୍ବଦା ହିଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଏ | ହଲିଉଡ଼ ଏବଂ ବଲିଉଡର ବିବାହରେ ଟଙ୍କା ପାଣି ପରି ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥାଏ | ସେହିପରି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକର ତାରକା ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଟିକିଏ ହେଲେ ପଛରେ ରହି ନାହାନ୍ତି | ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ କିଛି ବିବାହ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ହୋଇଛି, ସେହିପରି ଗୋଟିଏ ବିବାହରେ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା |

ରାମ ଚରଣ ତେଜା ଏବଂ ଉପାସନା କାମୀନନୀ:


ଏହି ବିବାହ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ମହଙ୍ଗା ବିବାହ ମଧ୍ୟରେ ଶାମିଲ ରହିଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଉପାସନାଙ୍କ ଖୁଡି ଟଙ୍କା ବିବାହର ଡିଜାଇନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବିବାହ କାର୍ଡର ମୂଲ୍ୟ ୧୨୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଥିଲା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତ ଫିଲ୍ମର ସୁପରଷ୍ଟାର ରାମଚରଣ ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲର ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କର ନାତୁଣୀ ଉପାସନା କାମୀନନୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ରାମଚରଣ ତେଜା ଏବଂ ଉପାସନାଙ୍କ ବିବାହରେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ବୋନୀ କପୁର ଏବଂ ରଜନୀକାନ୍ତ ପରି ବଡ ତାରକା ମଧ୍ୟ ଶାମିଲ ହୋଇଥିଲେ |

ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ସ୍ନେହା ରେଡ୍ଡୀ:


ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଆଜିର ସମୟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମର ସବୁଠୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି | ଅଲ୍ଲୁଙ୍କର ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଫୋଲୋଇଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କୋଟି କୋଟି ସଂଖ୍ୟାରେ ରହିଛି | ତେବେ ସ୍ନେହା ରେଡ୍ଡୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ | ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଜଣାଶୁଣା ଶିକ୍ଷାବିଦ, କଂଚାରା ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ରେଡ୍ଡୀ, ଅଲ୍ଲୁଙ୍କର ଶଶୂର ଅଟନ୍ତି | ଏହି ବିବାହର ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଲ୍ଲୁ ଏବଂ ସ୍ନେହାଙ୍କ ବିବାହରେ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା |

ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ରେଡ୍ଡୀ ଏବଂ ରାଜୀବ ରେଡ୍ଡୀ:

ବିକ୍ରମ ଦେବ ରେଡ୍ଡୀ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ପୁଅ ରାଜୀବ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କର ବିବାହ ବ୍ରାହ୍ମଣୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ଦକ୍ଷିଣର ଏହି ବିବାହରେ ପାଣି ପରି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | ସାମ୍ବାଦିକମାନେ ଏହି କଥାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ରେଡ୍ଡୀ ଏବଂ ରାଜୀବ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କର ରାଜକୀୟ ବିବାହରେ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହା ସେହି ବର୍ଷ ସହିତ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସବୁଠୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଏବଂ ମହଙ୍ଗା ବିବାହ ଭାବରେ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା |

ସ୍ନେହା ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନା:

ସ୍ନେହା ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନାଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ସବୁଠୁ ଦାମୀ ବିବାହ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ | କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ରୀତିନୀତିରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା | ସ୍ନେହା ଏହି ଅବସରରେ ସୁନେଲି ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ସହିତ ଭାରୀ ସୁନାର ଗହଣା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ବିବାହରେ ସେ ସମୟର ମୂଲ୍ୟ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କୁହାଯାଉଛି |

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଧନୁଷ:

ଧନୁଷ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି, ସେହିପରି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷିଣର ସବୁଠୁ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କର ଝିଅ ଅଟନ୍ତି | ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଧନୁଷଙ୍କ ବିବାହରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଧନୁଷଙ୍କର ବିବାହରେ ସେ ସମୟର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜୟ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ |

ସୂର୍ୟା ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିକା:

ସୂର୍ୟାଙ୍କର ଗଣତି ତାମିଲ ଫିଲ୍ମର ଦମଦାର ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରାଯାଏ | ସୂର୍ୟା, ଜ୍ୟୋତିକାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଉଭୟ ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ପରସ୍ପରଙ୍କର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜ୍ୟୋତିକା ନିଜର ବିବାହରେ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ସୂର୍ୟା ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିକାଙ୍କର ବିବାହରେ କମଲ ହାସନ, ଆସିନ ଏବଂ ଧନୁଷଙ୍କ ପରି ବଡ ବଡ ତାରକା ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *