ଦୀପାବଳି ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚଳନ, ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିବ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ସମୟ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଯାହାକି ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | କୌଣସି ଗ୍ରହ କଦାପି ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜା ସୂର୍ଯ୍ୟ 16 ନଭେମ୍ବରରେ ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହାର ନିମ୍ନ ରାଶି ତୁଳାରୁ ବିଛାକୁ ଗତି କରିବ | ସର୍ବଶେଷରେ, କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ରହିବ ଏବଂ କେଉଁଟି ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବିତ ରହିବ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଏହାର ସୂଚନା ଜାଣିବା। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚଳନ ଦ୍ୱାରା କେଉଁ ରାଶିର ଲାଭ ହେବ:

ମିଥୁନ:

ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶିଫଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣମାନେ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆୟର ଉତ୍ତମ ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ।
ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ। ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣମାନେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ।

କନ୍ୟା:

କନ୍ୟା ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହେତୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମକର:

ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ ଉପଯୁକ୍ତ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉନ୍ନତି ଦେଖିପାରନ୍ତି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିପାରେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ମିଳିବା | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ କଣ ରହିବ ପ୍ରଭାବ:

ମେଷ:

ମେଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା କିମ୍ବା କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବା ଅନୁଚିତ | ଆପଣମାନଙ୍କର ଅର୍ଥିକାବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଆପଣମାନଙ୍କର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ:

ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପତି ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ।ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣମାନଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ:

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଚଳନ ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଭଲ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *