ମାଲଗାଡି ତଳେ ଲୁଚି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଟ୍ରାକ ଉପରେ ‌ବସିଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ଲୋକମାନେ କହିଲେ-Relationship On Track

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବେ କଣ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି ଏହି କଥାର ଆପଣ ଅନୁମାନ ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ସେମିତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ଫଟୋ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ମାଲଗାଡି ତଳେ ଲୁଚି ଟ୍ରାକ ଉପରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବେ କଣ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି ଏହି କଥାର ଆପଣ ଅନୁମାନ ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ସେମିତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ଫଟୋ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ମାଲଗାଡି ତଳେ ଲୁଚି ଟ୍ରାକ ଉପରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଲୋକମାନେ ଫଟୋ ଉପରେ ନିଜର ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଫଟୋକୁ ବହୁତ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଆଇଏଫଏସ ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରିବା ସମୟରେ ସେ ଏହା ସହିତ ମଜାଦାର କ୍ୟାପଶନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସହିତ କ୍ୟାପଶନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଅନଲାଇନ ଡେଟିଂ। ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରିବା ପରଠାରୁ ହିଁ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଫଟୋରୁ ମଜା ଉଠେଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚର୍ଚ୍ଚା’। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ଅନଲାଇନ ଡେଟିଂ ଫର ପରମାନେଣ୍ଟ ଅଫଲାଇନ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *