ପୁଅ ନୁହେଁ ବରଂ ପିତାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ପଛାଇ ନଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଫୁଣି 31 ବର୍ଷ ବଡ଼

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବୟସ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ। ପ୍ରାୟ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ 10, 20 ଓ 30 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଡି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜେ ଛୋଟ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିଆସିଛନ୍ତି। ଓ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡରେ ଅଛନ୍ତି ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମମି ରେ ଦୁଇ ପୁଅ ଓ ପିତାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହିପରି 5 ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ..

ହେମା ମାଲିନି..

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେମା ମଲିନୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜ କପୁରଙ୍କ ସହ ସ୍ୱପ୍ନ କେ ସୌଦାଗର ରେ ଫିଲ୍ମରେ ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ଏବଂ ତା ସହ ରାଜ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।ଉଭୟ ଅଭିନେତା ନସିବ, ଏକ ଚାଦର ମେଲି ସି ସମେତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଡିମ୍ପଲ୍ କପାଡିଆ..

70 ଏବଂ 80 ଦଶକରେ ଡିମ୍ପଲ୍ କପାଡିଆନେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଡିମ୍ପଲ୍ କପାଡିଆ ମାତ୍ର 16 ବର୍ଷ ବୟସରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ସୁପରଷ୍ଟାର ରାଜେଶ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ସେ ବିନୋଦ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ସହ ଖୁନ କା କର୍ଯ, ବଟୱାରା ପରି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଶ୍କ ସହିତ ଲଢେ଼ଇ କରିଥିଲେ। ତା ପରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ସହ ଦିଲ ଚାହାତା ମେ ଫିଲ୍ମରେ ରୋମାନ୍ସ କରିଥିଲେ।ଲୋକମାନେ ଆଜି ବି ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ..

ନିଜର ଅଭିନୟ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ସହିତ କୋଟି କୋଟି ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଅନ୍ୟତମ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା । ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଫିଲ୍ମ ପରଦାରୁ ବହୁତ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତାରେ କୌଣସି ହ୍ରାସ ପାଇନାହିଁ । ମାଧୁରୀ ଉଭୟ ବିନୋଦ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ବିନୋଦ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ସହ ଦୟାବାନ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ମୋହାବତ୍ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଜୟା ପ୍ରଦା..

ସେହି ସମୟର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜୟା ପ୍ରଦା ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଅନେକ ସ୍ମରଣୀୟ ତଥା ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ଜୟା ପ୍ରଦା ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ପୁଅ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।
ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜୟା ପ୍ରଦା ସାଥ ମେ ଗଙ୍ଗା ତେରେ ଦେଶ ମେନ୍, ଶେଜାଦେ, ଫରିସ୍ତେ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି।ଯେତେବେଳେ ବିରତା ଓ ଜବଦସ୍ତ ଏହି ଫିଲ୍ମମେ ରେ ଜୟ ପ୍ରଦା ଓ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଐଶ୍ୱରାୟ ବଚ୍ଚନ..

ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ୱ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ତଥା ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବିବେଚିତ ଐଶ୍ୱରାୟ ବଚ୍ଚନ । କୋଟି କୋଟି ହୃଦୟ ରାଜ କରୁଥିବା ଐଶ୍ୱରାୟ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଅମିତା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ପିଲ୍ମମି ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ବଣ୍ଟି ଅର ବବଲି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅମିତା ବଚ୍ଚନ, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଓ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏହି ଫିଲ୍ମମି ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଓ ଏହି ସମୟରେ ଫିଲ୍ମର ସୁପରହିଟ୍ ଗୀତ ‘କାଜ୍ରା ରେ’ରେ ଐଶ୍ୱରାୟ ଏନଟ୍ରି କରିଥିଲେ। ଏହି ଗୀତରେ ଅମିତା ବଚ୍ଚନ ଓ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ଐଶ୍ୱରାୟ ମଧ୍ୟ ରୋମାନ୍ସ କରିଥିଲେ। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ଯେ , ଐଶ୍ୱରାୟ ଏବଂ ଅମିତା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସରେ 31 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *