ବହୁତ ସେକ୍ସି ସ୍ବଭାବର ହୋଇ ଥାନ୍ତି ଏହି ମହିଳା ମାନେ, ପାଟନର ଉପରେ ରଖିଥାନ୍ତି ବହୁତ ନଜର

ସବୁ ସମ୍ପର୍କ ରେ ପ୍ରେମ ଓ ବିଶ୍ବାସ ରହିବା ବହୁତ ଜରୁରୀ ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଏହାର ବିପରିତ ସମ୍ପର୍କ ଇର୍ଷା ବା ଅବିଶ୍ବାସ ଭଳି ଜିନିଷ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ, ତ ସେତେବେଳେ ସମ୍ପର୍କ ଭାଂଗିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। ବାସ୍ତବରେ ଜଣେ ମନୁଷ୍ୟ ର ସ୍ବଭାବ ଦୂର ରୁ ସବୁ ବେଳେ ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ। ପ୍ରତ୍ୟକ ମନୁଷ୍ୟ ର ସ୍ବାଭବ ଅଲଗା ଅଲଗା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଅସଲ ରେ ଏହି ସବୁ ଗୁଣ ଏବଂ ସ୍ବଭାବ ଜନୀତ ରାଶି ର ପ୍ରଭାବ କାରଣ ରୁ ହୋଇଥାଏ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୪ଟି ରାଶି ର ମହିଳା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ କି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମମୟ ଜୀବନ ରେ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ପଜେସିବ ହୋଇଥାନ୍ତି।

ବୃଷଭ ରାଶି:

google

ବିଷୁଭ ରାଶି ର ମହିଳା ନିଜର ପାର୍ଟର ଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଏହି ରାଶି ର ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜର ପାର୍ଟର ଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଓ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର ହକ୍ ଦେଖେଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସବୁ ବେଳେ ସାଥୀ ହୋଇ ରହିବାରୁ କେତେଥର ନିଜର ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କୁ ମଧ୍ୟ ସହିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ଯଦିଓ ସେ ନିଜର ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ନେଇ ବହୁତ ପଜେସିବ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମିତି ଏଥି ପାଇଁ କରନ୍ତି କାରଣ ସେମାନେ ନିଜର ପାର୍ଟନର କୁ ହରେଇ ଦେବାର ଭୟ ଥାଏ। ଏହାର ପରିଣାମ ହେତୁ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ବହୁତ ଦୁଃଖି ଅନୁଭବ କରି ତାଙ୍କଠୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ଲଗନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି:

google

ସିଂହ ରାଶି ର ମହିଳା ମାନେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ନିଜ ହିସାବ ରେ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ରାଗ ଓ ଅହଂକାରୀ ସ୍ବଭାବ ପାଇଁ ନିଜର ପାର୍ଟନର ସହିତ ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଥାଏ। ଏମିତି ନିଜର ପ୍ରେମ କୁ ନେଇ ଓଭର ପଜେସିବ ଏବଂ ଏକ୍ଟ୍ରା ପ୍ରୋଟେକ୍ଟିବ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ। କି ସେମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଅନ୍ୟ କାହା ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ଏହି ମହିଳା ଯଦି କାହା ପ୍ରେମ ର ଥରେ ପଡିଯାନ୍ତି ତ ଜୀବନ ସାରା ନିଷ୍ଠା ର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କୁ ମାନି ଥାନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରେମ ରେ ବିଶ୍ବାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:

google

କନ୍ୟା ରାଶି ର ମହିଳା ମାନେ ମନମ୍ମୁଖି ଏବଂ ମୋଡି ସ୍ବଭାବ ର ହୋଇଥାଶନ୍ତି। ଏମାନେ କେବେ କାହାର ପ୍ରଭାବ ରେ ଆସି କାମ କରନ୍ତିନି , ସବୁବେଳେ ନିଜ ହିସାବ ରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଜାଣିବା ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ମହିଳା ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଏହିଯେ କି ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟ ର କମି ଖୋଜଥାନ୍ତି ଆଉ ନିଜକୁ ସବୁବେଳେ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ନିଜର ପାର୍ଟନର କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସାରା ଜୀବନ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି। ଏହି କାରଣ ରୁ ଏହି ମହିଳା ମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନର କୁ ନେଇ ବହୁତ ପଜେସିବ ହୋଇଯାନ୍ତି ଏବଂ ପୁଣି ଏମାନେ ନିଜର ପାର୍ଟନର କୁ ଅନ୍ୟ ଝିଅଙ୍କ ନଜର ରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:

google

କର୍କଟ ରାଶି ର ମହିଳା ମାନେ ସ୍ବତନ୍ର ଓ ଖୋଲା ବିଚାର ର ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ଅନ୍ୟ ର ଇଶାରା ରେ ଚଳିବା ବିଲକୁଲ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ। ଏମାନଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଅନୁସାରେ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବା ପସନ୍ଦ । କିନ୍ତୁ ଏହି ମହିଳା ମାନେ ଇର୍ଷା ରେ ପରିପୂଣ୍ଣ। ଏହି କାରଣ ରୁ ଏମାନେ ନିଜର ପାର୍ଟନର କୁ ନେଇ ଓଭର ପ୍ରୋଟେକ୍ଟବ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ସବୁବେଳେ ନିଜର ପାର୍ଟନର ସର୍ପୋଟ ଚାହଁନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କୁ ଜଲଦି କାହା ଉପରେ ଭରଷା ଆସେନି। ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜର ପାର୍ଟନର କୁ କଥା ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତିନି। ଏହି ମହିଳା ଙ୍କର ଏହି ବ୍ୟବହାର କାରଣ ରୁ କେତେଥର ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ରାଗିଯାଅନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମାତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *