ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଟନେସରେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳାଙ୍କର ରହିଛି ବଡ଼ ଅବଦାନ, ଛାଇ ପରି ରହିଥାନ୍ତି ଖିଲାଡ଼ି କୁମାରଙ୍କ ସହ

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଫିଟ୍ ଏବଂ ହିଟ୍ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ । 53 ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବହୁତ ଫିଟ୍ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜ ଫିଟନେସ୍ ଦ୍ୱାରା ଆଜିର ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟକ୍କର ଦେଇଥାନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଫୁର୍ତ୍ତି ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଏ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ, ଫିଟନେସ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସମସ୍ତ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରାତି 9 ରୁ 10 ମଧ୍ୟରେ ଶୋଇପଡନ୍ତି ଏବଂ ସକାଳ 4 ଟାରେ ଉଠନ୍ତି । ଏହା ପରେ, ସେ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତି । ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଟନେସ ପଛରେ କାହାର ହାତ ଅଛି ? ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ, ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଟନେସ ପଛରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ହାତ ଅଛି । ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଫିଟ୍ ରଖିବାରେ ଜେନିଫର ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ବଡ଼ ଅବଦାନ ରହିଛି, ଯିଏକି ତାଙ୍କର ଫିଟନେସ୍ ଟ୍ରେନର । କୁହାଯାଏ ଯେ ଜେନିଫର ସିଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ନମସ୍ତେ ଲଣ୍ଡନ ସମୟରେ ଭେଟିଥିଲେ । ସେବେଠାରୁ ଜେନିଫର୍ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଟ୍ରେନର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଥିଲେ । ଜେନିଫର୍ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରର ସଦସ୍ୟ ପରି । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଜେନିଫର ସିଂ ଜେନ ସିଂ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା ।

ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଟ୍ରେନର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଫିଟ୍ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ରୂପରେ ସେ ଏକ ମଡେଲ ପରି ଦେଖାଯାନ୍ତି । ଜେନିଫର୍ ସିଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ ଛାଇ ପରି ପାଖେ ପାଖେ ରହିଥାନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ ଜୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି, ଜେନିଫର୍ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥାଆନ୍ତି ଏବଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ସେ ସର୍ବଦା ଏକ କଠୋର ରୁଟିନ୍ ଅନୁସରଣ କରାନ୍ତି ।

କୁହାଯାଏ ଯେ ଜେନିଫର୍ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଡ଼ାଇଟ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବ୍ୟାୟାମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତି । ଜେନିଫର୍ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଟ୍ରେନର ହୋଇ ଜେନିଫର୍ ସିଂ ବଲିଉଡର ଅନେକ ତାରକାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଛନ୍ତି । ସେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ, ରଣଭୀର ସିଂ, ରିତେଶ ଦେଶମୁଖଙ୍କ ଭଳି ତାରକାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥା’ନ୍ତି ।

ଜେନିଫର ସିଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପରିବାରର ମଧ୍ୟ ଅତି ନିକଟତର । କୁହାଯାଏ ଯେ ପର୍ବ ପର୍ବାଣୀରେ ଜେନିଫର ଖିଲାଡ଼ି କୁମାରଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । ସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପର୍ବ ପାଳନ କରନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ଫିଟନେସ୍ ଟିପ୍ସ ଦିଅନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ମଧ୍ୟ ଜେନିଫର ସିଂ ତାଙ୍କ ସହ ରହିଥାନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ ଯେଉଁଠାରେ ଥାଆନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି, ଜେନିଫର୍ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ବ୍ୟାୟାମ କରାଇଥାନ୍ତି ।

ଥରେ ଜେନିଫର୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ସୋ ‘ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଫିଲ୍ମ ‘ହାଉସଫୁଲ 4’ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ କପିଲଙ୍କ ସୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଏହି ସମୟରେ ଜେନିଫର ସିଂ ମଧ୍ୟ ସୋ’ର ମଞ୍ଚକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଫିଟନେସ ଟିପ୍ସ ଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *