ସ୍ତ୍ରୀ ପାଟି କରିବା ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କିଛି ଏହିପରି ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତି ତାଙ୍କ କାନ, କଣ ଆପଣ ଏମିତି କେବେ କରିଛନ୍ତି ?ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବ୍ୟବସାୟୀ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଅନେକ ସମୟରେ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି । ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସହମତ ହେବେ ଯେ ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭୟ କରନ୍ତି ।

ବ୍ୟବସାୟୀ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଅନେକ ସମୟରେ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସହମତ ହେବେ ଯେ ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭୟ କରନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଜବ ଉପାୟରେ କାନ ବନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସହିତ,ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଭିଡିଓର ତଳ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲେଖାଯାଇଛି, ଯେତେବେଳେ ଏହି ପୁରୁଷଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହିପରି କାନ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ । ତେବେ, ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଶିଖୁଛି …ଭୋଜନ ପରେ ମୋ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ।’

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସାର୍, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭୋକିଲା ଶୋଇବାକୁ ପଡିବ ‘ ତେବେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଲାଗୁଛି ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାର କରୁନାହାଁନ୍ତି ।’ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 5 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *