ଘରେ ମୂଷା ମାନଙ୍କ ଆ-ତ-ଙ୍କରୁ ବ୍ୟ-ଥି-ତ ଥିଲେ, ଏହି ସହଜ ଉପାୟ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ କାମ ସହଜ ହୋଇଯିବ

ମୂଷା ମାନଙ୍କୁ ଧ-ରି-ବା ପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ ବୁଦ୍ଧି ଲଗାଇଛି, ତାହା ପ୍ରଶଂସାର ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ। ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଉପାୟ ଭଲ ଲାଗିବ। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଏକ ବଡ଼ ବାଲ୍ଟି ରଖାଯାଇଛି।

Google

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହି ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହା ଭିତରୁ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆମେ ଖୁସି ହୋଇଥାଉ ଏବଂ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆମେ କିଛି ଶିଖିଥାଉ। ଖାସ କରି ପଶୁ ମାନଙ୍କର ଏଭଳି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ, ଯାହା ଆମକୁ ଭାବିବା ପାଇଁ ବା-ଧ୍ୟ କରିଦେଇଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ୟୁଜର୍ସ ଏଭଳି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି ଯେଉଁଠି ଆମେ ତାକୁ ଦେଖି ହସିବା ସହ କିଛି ଉପାୟ ପାଇଥାଉ। ଏହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଆମେ ହସିବା ସହ ସେଥିରୁ ଏକ ଉପାୟ ଶିଖି ପାରିବା।

ଆମର ଆଖପାଖରେ ବେଳେବେଳେ ମୂଷା ଦେଖା ଯାଇଥାନ୍ତି। ଘରେ ହେଉ, ଛାତ ଉପରେ ହେଉ, ଗଳିରେ ହେଉ କିମ୍ବା ରାସ୍ତା ଉପରେ ହେଉ ଆପଣଙ୍କୁ ମୂଷା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଅନେକ ଥର ସେମାନଙ୍କର ଆତଙ୍କ ଏତେ ବଡ଼ି ଯାଇଥାଏ ଯେ ଲୋକମାନେ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ମୂଷାକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଖୋଜନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମୂଷା ଧ-ରି-ବା ପାଇଁ ଯେଉଁ ଉପାୟ କରିଛି ତାକୁ ଦେଖି ତାର ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଉଚିତ। ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଧା-ର-ଣାକୁ ଭଲ ପାଇବେ। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ, ଏକ ବଡ ବାଲ୍ଟି ରଖାଯାଇଛି। ବାଲ୍ଟି ଉପରେ ଏକ ଢାଙ୍କୁଣୀ ଅଛି, ଯାହା ଉପରେ ଗହମ ରଖାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଏକ ସିଡ଼ି ବାଲ୍ଟି ଉପରକୁ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ମୂଷା ଚଢ଼ି ଯାଉଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ମୂଷା ଗହମ ଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ସିଧାସଳଖ ବାଲ୍ଟିରେ ପଡ଼ିଯାଉଛନ୍ତି।

ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଫେସବୁକରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରବିତା ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓରେ ହଜାର ହଜାର ଭିୟୁଜ ଆସିଛି। ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଛତିଶ ହଜାର ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଉପରେ ଶୃ-ଙ୍ଖ-ଳା ଭାବରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *