ବିବାହର ୯ ଦିନ ପରେ ସୁଗନ୍ଧା ମିଶ୍ର ଙ୍କ ବିରୋଧରେ FIR ଦର୍ଜ, ଜଳନ୍ଧର ହୋଟେଲ ରେ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

କମେଡିୟାନ ସୁଗନ୍ଧା ମିଶ୍ର ଏବଂ ସଙ୍କେତ ଭୋଂସଲେ ଙ୍କର ୯ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜାବ ର ଜଳନ୍ଧର ରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଗୁରୁବାର ଦିନ ସୁଗନ୍ଧା ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଫଗୱାଡ଼ା ରେ କରୋନା ସେଫ୍ଟି ପ୍ରୋଟୋକଲ ଅନୁଯାୟୀ FIR କରାଯାଇଛି ।

ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ର ଫେମ କମେଡିୟାନ ସୁଗନ୍ଧା ମିଶ୍ର ଏବଂ ସଙ୍କେତ ଭୋଂସଲେ ଙ୍କର ୯ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ବିବାହ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ କରୋନା କାଳରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ବିବାହ ଏବେ ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟା ରେ ଫସି ଯାଇଛି । ଖବର ରହିଛି ଯେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସୁଗନ୍ଧା ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଫଗୱାଡ଼ା ରେ କରୋନା ସେଫ୍ଟି ପ୍ରୋଟୋକଲ ଅନୁଯାୟୀ FIR କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ସୁଗନ୍ଧା ଏବଂ ସଙ୍କେତ ଉଭୟ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ କେବଳ ପରିବାରର ଲୋକ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆ-ରୋ-ପ ରହିଛି ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ନିୟମିତ ସଂଖ୍ୟା ରୁ ଅଧିକ ଭିଡ଼ ହୋଇଥିଲା । ସୁଗନ୍ଧା ଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ହୋଟେଲ ର ପ୍ରବନ୍ଧନ ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ କେସ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ମାମଲାରେ କାହାକୁ ବି ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଗିରଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

ଖବର ରହିଛି ଯେ ସୁଗନ୍ଧା ଙ୍କ ବିବାହର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଲା ଏବଂ ଏବେ ପୋଲିସ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି । ସୁଗନ୍ଧା ଙ୍କ ବିବାହ ଜଳନ୍ଧର ର ଯେଉଁ ହୋଟେଲ ରେ ହୋଇଛି , ତାହାର ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ କେସ କରାଯାଇଛି । ୯ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଏପ୍ରିଲ ୨୬ ରେ କ୍ଲବ କବାନା ରିସର୍ଟ ରେ ସୁଗନ୍ଧା ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଡ଼ା . ସଙ୍କେତ ଭୋଂସଲେ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ବିବାହରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ କ୍ୱାରେନଟାଇନ କରାଯାଇଛି ।

ସୁଗନ୍ଧା ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିଉ ରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜର ବିବାହକୁ ଖୁବ ଧୁମଧାମ ରେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ , କିନ୍ତୁ କରୋନା କାରଣରୁ ଏହା ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଁକ୍ସନ ଭଳି ହେଲା । ସୁଗନ୍ଧା ନିଜ ବିବାହର ସବୁ ଶୋପିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଯୋଡ଼ି ର ବିବାହର ୯ ଦିନ ପରେ ଫଗୱାଡ଼ା ଥା-ନା ସଦର ରେ ସୁଗନ୍ଧା ଙ୍କ ବିରୋ-ଧରେ କେ-ସ କରାଯାଇଛି । FIR ମୁତାବିକ ଏହି ବିବାହରେ ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଜମା ହୋଇଥିଲେ , ଯେଉଁଠି ସରକାର ଙ୍କ ତରଫରୁ ୪୦ ରୁ ଅଧିକ ଭିଡ଼ ହେଲେ ତାହା ଉପରେ କଟକଣା ରହିଥିଲା । ସୁଗନ୍ଧା ଙ୍କର ଟିଭି ରେ ଏକ ଲମ୍ବା କ୍ୟାରିଅର ରହିଛି । ସେ ୨୦୦୮ ରେ ‘ ଦ ଗ୍ରେଟ ଇଣ୍ଡିଆନ ଲାଫ୍ଟର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ‘ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ , ଯେଉଁଥିରୁ ତାଙ୍କୁ ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା । ପରେ ସେ ବିଦ୍ୟାବତୀ ଚରିତ୍ରରେ ‘ ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ‘ ରେ ନଜର ଆସିଲେ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *