ଗୋଟିଏ ପାଣି ବାଲଟି ଚମକାଇ ଦେବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ତୁରନ୍ତ କରିଦେବ କରଜରୁ ମୁକ୍ତ

କରଜରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଥିବା ଉପାୟକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ। ଏହି ଉପାୟକୁ କରିବାର କେବଳ ଏକମାସ ଭିତରେ ହିଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଧନ ଆସିଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ରହିଥିବା କରଜ ଓହ୍ଲାଇଯିବ। ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯଦି ଘରେ ନକ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତି ଅଧିକ ଥାଏ ତ ଧନହାନି ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଘରଲୋକ କରଜରେ ଦାବି ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଜରୁରୀ ଅଟେ କି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ନକ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତି ନରହୁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କରଜରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ତଳେ କୁହାଯାଇଥିବା ଉପାୟକୁ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଥର କରନ୍ତୁ। ଏହି ଉପାୟ ବହୁତ ହିଁ ପ୍ରଭାବି ଅଟେ ଏବଂ ଏହାକୁ କରିବା ଦ୍ଵାରା କରଜ ଧିରେଧିରେ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଲାଗିବ। ଏହା ସହିତ ହିଁ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବାସ ଘରେ ହୋଇଥାଏ।

ରାତିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ରଖନ୍ତୁ ପାଣି

ଯଦି କରଜରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତ ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଗୋଟିଏ ବାଲଟିରେ ପାଣି ଭରି ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ। ଆଗାମୀ ଦିନ ଉଠି ଏହି ପାଣିରେ ପୂରା ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ସଫା କରନ୍ତୁ। ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଘରେ ରହିଥିବା ନକ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତି ଶେ-ଷ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ସ-କ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ବଢିଯିବ। ଏହା ମନା ଯାଇଥାଏ କି ଗାଧୁଆ ଘରେ ରାତିରେ ପାଣି ବାଲଟି ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ସେଥିରେ ନ-କ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତି ଲୀନ ହୋଇଯାଇଥାଏ।

ଏହି ଉପାୟକୁ କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ କି ଏହି ପାଣିର ବ୍ୟବହାର କୈାଣସି ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କରିବେ ନାହିଁ। ବିଶେଷ କରି ଗାଧୋଇବା ଏବଂ ହାତ ମୁଁହ ଧୋଇ ହେବା ପାଇଁ। ଏହି ପାଣି କେବଳ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ହିଁ ବ୍ୟବହାର କରିବେ।

କେବେବି ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ପାଣି ବାଲଟି ଖାଲି

ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଗାଧୁଆଘରେ କେବେବି ପାଣି ବାଲଟିକୁ ଖାଲି ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ମନା ଯାଇଥାଏ କି ଗାଧୁଆ ଘରେ ଖାଲି ବାଲଟି ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ସେଥିରେ ନ-କ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ଏବଂ ଏହି ଶକ୍ତି ପୂରା ଘରେ ଖେଳି ଯାଇଥାଏ। ଏଥିପାଇଁ ସବୁବେଳେ ପାଣି ବାଲଟି ପାଣିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ରଖନ୍ତୁ କିମ୍ବା ବାଲଟିକୁ ଓଲଟା ରଖନ୍ତୁ। ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ନ-କ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିପାରେ ନାହିଁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସକାଳୁ ଉଠି କିମ୍ବା କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବା ସମୟରେ ଖାଲି ବାଲଟି ସାମ୍ନାରେ ପଡ଼ିବା ଶୁଭ ମନା ଯାଇନଥାଏ।

ରଖନ୍ତୁ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ବାଲଟି

ନୀଳ ରଙ୍ଗର ବାଲଟିକୁ ବହୁତ ଶୁଭ ମନା ଯାଇଥାଏ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଗାଧୁଆଘରେ ଏହି ରଙ୍ଗର ହିଁ ବାଲଟିକୁ ରଖନ୍ତୁ। ନୀଳ ରଙ୍ଗର ବାଲଟି ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଲାଗି ରହିଥାଏ ଏବଂ କେବେବି ଟଙ୍କାର ଅଭାବ ହୋଇ ନଥାଏ। ହେଲେ ଆପଣ ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ କି ଏହି ବାଲଟି ପାଣିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ରହିବ।

ପାଣି ନହେବ ଲିକ

ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ କି ଘରେ ଲାଗିଥିବା ଟ୍ୟାପ ଏକଦମ ଠିକ ଭାବରେ କାମ କରିବ। ଯଦି କୌଣସି ଟ୍ୟାପରୁ ପାଣି ବୋହୁଥାଏ ତ ତାକୁ ତୁରନ୍ତ ଠିକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ। ମନା ଯାଇଥାଏ କି ଟ୍ୟାପ ଖରାପ ହେବା ଦ୍ଵାରା ଏବଂ ସବୁବେଳେ ପାଣି ବୋହିବା ଦ୍ଵାରା ଘରେ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଜୀବନରେ ସବୁବେଳେ ଟଙ୍କାର ଅଭାବ ଲାଗି ରହିଥାଏ।

ଗାଧୁଆ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଲୁଣ

ଘରର ଗାଧୁଆ ଘରେ ଗୋଟିଏ ପାତ୍ରରେ ଲୁଣ ଭରି ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହି ପାତ୍ରଟି କାଚର ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଗାଧୁଆଘରେ ଲୁଣ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ସବୁ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସେଥିରେ ଲିପ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଘରର ନ-କ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତି ଶେ-ଷ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ଏହି ଲୁଣ ପାତ୍ର ଆପଣ କମ ସେ କମ ସାତଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗାଧୁଆ ଘରେ ରଖନ୍ତୁ।

ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଗାଧୁଆଘରକୁ ଅପରିଷ୍କାର

ଗାଧୁଆଘରକୁ ହିଁ ସବୁବେଳେ ସଫା ରଖନ୍ତୁ। ଅପରିଷ୍କାର ଗାଧୁଆ ଘରେ ନ-କ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତି ବହୁତ ରହିଥାଏ। ବାସ୍ତବରେ ଗାଧୁଆ ଘରୁ ନ-କ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତି ଜନ୍ମ ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକି ପୂରା ଘରେ ଖେଳି ଯାଇଥାଏ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଗାଧୁଆଘରକୁ ଅପରିଷ୍କାର ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସବୁବେଳେ ସଫା ରଖନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *