ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ‘ 52 ଗଜ କା ଦାମନ ‘ ଗୀତରେ ସୈନ୍ୟ ଭାଇଜଣକ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଲେ

ହରିୟାଣବି ଗୀତ ‘ 52 ଗଜ କା ଦାମନ ‘ ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡକୁ ଭାଙ୍ଗି 700 ମିଲିୟନ ଭିୟୁ ହାସଲ କରିଛି । ଏହି ଗୀତର ନିଶା ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଛୁଇଁନେଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ତରଙ୍ଗ ସେନାରେ ପହଁଚିଛି । ‘ 52 ଗଜ କା ଦାମନ ‘ ରେ ସୈନ୍ୟ ଭାଇଙ୍କର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

‘ 52 ଗଜ କା ଦାମନ ‘ ଗୀତରେ ସୈନ୍ୟ ଭାଇଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ ଫେସବୁକରେ ଧମାଲ କରିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ 7 ଦିନରେ 3.5 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଆସାମ ନେଟୱର୍କରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସୈନ୍ୟ ଭାଇଜଣକ ଟ୍ରାକସୁଟ ପିନ୍ଧି ନୃତ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ସୈନ୍ୟ ଭାଇଙ୍କର ଏହି 2:28 ମିନିଟର ନୃତ୍ୟ ଭିଡ଼ିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରାଯାଉଛି । ପ୍ରସଂଶକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ସେମାନଙ୍କର ପଦକ୍ଷେପକୁ ପ୍ରସଂଶା କରୁଛନ୍ତି ।

‘ 52 ଗଜ କା ଦାମନ ‘ ଭିଡ଼ିଓଟି 2 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଗୀତ ହରିୟାନଭବି ସଂସ୍କୃତିର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ । ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 700 ମିଲିୟନ ଭିୟୁ ହାସଲ କରିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ କେବଳ ହରିୟାଣା ନୁହେଁ ବରଂ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି । ‘ 52 ଗଜ କା ଦମନ ‘ ରେ ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ନିର୍ମାତା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରିଲ ତିଆରି କରି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *