Coronaକୁ ‌ହଟେଇବା ପାଇଁ ବାବା କରିଲେ ଯଜ୍ଞ, ଏମିତି ପଢିଲେ ‘ମନ୍ତ୍ର’ କି ଶୁଣି ଡରିଗଲେ ଲୋକ – ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବାବାଜୀ କୋରୋନାକୁ ହଟେଇବା ପାଇଁ ଯଜ୍ଞ କରୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି। ବାବା ପୂରା ବିଧି-ବିଧାନରେ ପୂଜା ଏବଂ ଯଜ୍ଞ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ଯେମିତି ହିଁ ବାବାଜୀ କୋରୋନା ମନ୍ତ୍ର(Corona Mantra) ପଢ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଲୋକମାନେ ତ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ବହୁତ ହିଁ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସିହସି ଗଡିଯିବେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବାବାଜୀ କୋରୋନାକୁ ହଟେଇବା ପାଇଁ ଯଜ୍ଞ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।ବାବା ପୂରା ବିଧି-ବିଧାନରେ ପୂଜା ଏବଂ ଯଜ୍ଞ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ଯେମିତି ହିଁ ବାବାଜୀ କୋରୋନା ମନ୍ତ୍ର(Corona Mantra) ପଢ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଲୋକମାନେ ତ ଭୟ-ଭୀତ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ବାବା ଉଚ୍ଚ ସ୍ବରରେ ଏବଂ ବହୁତ ହିଁ ଭୟ-ଙ୍କର ଅନ୍ଦାଜରେ ଜୋର-ଜୋରରେ ମନ୍ତ୍ର ପଢ଼ୁଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Varinder Chawla (@varindertchawla)

ଆପଣ ନିଜେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ବାବାଜୀ କେମିତି ଜବରଦସ୍ତ ଅନ୍ଦାଜରେ ମନ୍ତ୍ର ପଢ଼ୁଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଶୁଣି କେହିବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବ। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ଏହା ଗୋ କୋରୋନା ଗୋ ବାଲା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ତରର ଭିଡିଓ ଅଟେ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ varindertchawla ନାମକ ୟୁଜର ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଗୋ କୋରୋନା ଗୋ ବର୍ଜନ 2.0।’

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୪ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଏତେ ମଜାଦାର ଅଟେ କି ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖି ନିଜ ହସକୁ ରୋକି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି।ମନ୍ତ୍ର ପଢ଼ିବାର ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଅନ୍ଦାଜ ତ ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *