ଦେଖନ୍ତୁ video: ବିଲେଇର ଏହି କାର-ନାମାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ

ପଶୁପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଅଜବପ୍ରକାର ହର-କତକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥାଏ। ବିଶେଷକରି ଯଦି ଭିଡିଓ ପାଳିତ ଜୀବ ମାନଙ୍କର ହୋଇଥାଏ ତାହେଲେ! ଏହି ପଶୁମାନେ ଯେତିକି ବୁଝିବାର ହୋଇଥାନ୍ତି ତାଠାରୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଧିକ ଦୁଷ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ପରିଶେଷରେ ଗୋଟିଏ ବିଲେଇର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଯଦି ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ଏକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ମଜାଦାର ଭିଡିଓର ସିଲସିଲା ଲାଗି ରହିଥାଏ। ପ୍ରତିଦିନ ଏଠାରେ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେବା ଭଳି ତ ସେଠାରେ ଅନେକ ଥର ମଜାଦାର ଭିଡିଓର ସିଲସିଲା ଲାଗି ରହିଥାଏ। ଯାହାକୁ ୟୁଜର୍ସ ମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରା ଯାଇଥାଏ। ବର୍ତମାନ ଦିନରେ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ କି ପଶୁପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଅଜବପ୍ରକାର ହର-କ-ତକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥାଏ। ବିଶେଷକରି ଯଦି ଭିଡିଓ ପାଳିତ ଜୀବ ମାନଙ୍କର ହୋଇଥାଏ ତାହେଲେ! ଏହି ପଶୁମାନେ ଯେତିକି ବୁଝିବାର ହୋଇଥାନ୍ତି ତାଠାରୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଧିକ ଦୁଷ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ପରିଶେଷରେ ଗୋଟିଏ ବିଲେଇର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଘର ଭିତରେ ଦୁ-ଷ୍ଟା-ମୀ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଗୋଟିଏ କଥା ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝିଯାଇଥିବେ କି ଘରେ ପାଳିତ ବିଲେଇ କେତେ ନଟ-ଖଟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଫ୍ରିଜ ଖୋଲିଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ପଛରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ବିଲେଇ ଫ୍ରିଜରେ ପଶିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ। ଯାହାପରେ ବିଲେଇର ମାଲିକ ତାକୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବିଲେଇ ନିଜ ଦୁ-ଷ୍ଟା-ମୀରୁ ଓହରି ଆସିନଥାଏ। ବିଲେଇ ଫ୍ରିଜ ଭିତରୁ ଜବରଦସ୍ତି ବାଇଗଣ ନିଜ ଦାନ୍ତରେ ଧରି ନେଇଥାଏ।

ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ alqemzi_12345 ନାମକ ୟୁଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଖବର ଲେଖା ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୮ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ୟୁଜର ଭିଡିଓ ଉପରେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଜମା କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି କି ବିଲେଇ ବାସ୍ତବରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ ମୋତେ ତା ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଇଛି। ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କି ବିଲେଇର ଏମିତି ହର-କତ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲି। ଅଦ୍ଭୁ-ତ!। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅନେକ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ନିଜ-ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *