ସା-ପ ଏବଂ ଚିତାବାଘ ମଧ୍ୟରେ ଖତ-ରନାକ ଲ-ଢେ଼-ଇ, ମାତ୍ର ୪୫ ସେକେଣ୍ଡରେ ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ କିପରି ଶି-କା-ର କଲା

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଅନେକ ଥର ଚିତାବାଘକୁ ଅନ୍ୟ ଜୀବଜନ୍ତୁଙ୍କ ଶି-କା-ର କରୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ । ଏହି ପ୍ରାଣୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଶି-କା-ରୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ କେତେକ ଶାକାହାରୀ ପ୍ରାଣୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଚିତାବାଘ ସା-ପକୁ ଶି-କା-ର କରୁଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ଯଦି ନୁହେଁ, ଆମକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ମିଳିଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଅଛି । ଏହା କହିବା ଭୁଲ ହେବନାହିଁ କି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଉଥିବା ବିଷୟବସ୍ତୁ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ। ପଶୁମାନଙ୍କର କିଛି ମଜାଳିଆ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଭିଡ଼ିଓ ଥିବା ବେଳେ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଅନେକ ଥର ଚିତାବାଘକୁ ଅନ୍ୟ ଜୀବଜନ୍ତୁଙ୍କ ଶି-କା-ର କରୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ । ଏହି ପ୍ରାଣୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଶି-କା-ରୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ କେତେକ ଶାକାହାରୀ ପ୍ରାଣୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଚିତାବାଘ ସା-ପକୁ ଶି-କା-ର କରୁଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ଯଦି ନୁହେଁ, ଆମକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ମିଳିଛି। ଏହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସା-ପ ଜଙ୍ଗଲରେ ପାହାଡ ଉପରକୁ ଚଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି, ଠିକ୍ ସେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ଚିତାବାଘର ନଜର ତା ଉପରେ ପଡ଼ିଯାଏ ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ଶି-କା-ର କରିବାକୁ ପହଂଚି ଯାଏ। ଚିତାବାଘ ସା-ପ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲାବେଳେ ସା-ପ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ତା ଫଣା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ମା-ରି-ବା-କୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, କିନ୍ତୁ ଚିତାବାଘ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ସଠିକ୍ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ସୁଯୋଗ ପାଏ, ସେ ସା-ପ-କୁ ପାଟିରେ ଦବାଇ ଦୌ-ଡ଼ି-ଯାଏ।

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓକୁ ଭାରତୀୟ ବନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଖବର ଲେଖିବା ଭିତରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପାଞ୍ଚ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିସାରିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧୮୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି ​​ଏବଂ ପ୍ରାୟ ୨୫୦ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *