ଶି-କା-ର କରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଆସିଥିବା ସିଂହ ଉପରେ ହେଲା ଲାତର ବର୍ଷା, ଏପରି ଜେବ୍ରା ମାରିଲା ଲାତ – ଦେଖନ୍ତୁ video

ପଶୁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ଼-ଇ ଦେଖିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଆଗ୍ରହୀ ଥାନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ଏପରି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ ଯେଉଁଥିରେ ଯୁଦ୍ଧର ଫଳାଫଳ ମଜାଳିଆ ହୋଇଯାଏ।ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସିଂହ ଶି-କା-ର-କୁ ଯାଇ ନିଜେ ଧରାପଡିଯାଏ ଏବଂ ତା ଉପରେ ଓଲଟି ପ୍ରହାର ହୋଇଯାଏ । ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ସିଂହର ବାଜି ଓଲଟା ପଡ଼ିଲା, ଜେବ୍ରା ଲାତ ମାରିଲା

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜେବ୍ରାଙ୍କୁ ଖୋଲା ପଡ଼ିଆରେ ଦୗେଡ଼ୁଥିବାର ଦେଖି ସିଂହ ବହୁତ ସତର୍କ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶି-କା-ର କରିବାକୁ ଇଛା କରେ । କିନ୍ତୁ ସିଂହର ଏହି ଆକ୍ରମଣ ତା ଉପରେ ଭାରି ପଡିବ ସେ ଜାଣିନଥିଲା। ସିଂହଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୩ ରୁ ୪ଗୁଣ ଲମ୍ବା ଜୀବ ଜେବ୍ରା ଯେତେବେଳେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଦୗେଡ଼ୁଥାଏ, ତାକୁ ମଧ୍ୟ ସୂ-ଚ-ନା ମିଲିଯାଏ ଏବଂ ସିଂହ ତାଙ୍କୁ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବା ମାତ୍ରେ ଜେବ୍ରା ତାକୁ ଗୋଡ଼ରେ ଲାତ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ପରିଣାମ ଓଲଟା ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ସିଂହ ଆ-ହ-ତ ହୋଇଯାଏ।

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

 

View this post on Instagram

 

A post shared by wildlife 0.2 (@wildlife_0.2)

ସିଂହର ବାଜି ତା ଉପରେ ଓଲଟା ଭାରି ପଡିଗଲା, ସେ ଏହା କେବେ ବି ଭାବି ନଥିବ। ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ କିପରି ଜେବ୍ରା ଶେ-ଷରେ ନିଜ ଜୀବନ ର-କ୍ଷା କଲା । ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ୱାଇଲ୍ଡ ଲାଇଫ୍ 0.2 ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *