Shocking Video: ସମୁଦ୍ର ଭିତରେ ଡ୍ରାଇଭିଂ କରୁଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ହଠାତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଗଲା Bull Shark, ଏହି ଭୟ-ଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖି ଅଟକି ଯିବ ନିଃଶ୍ବାସ

ଆମେରିକା ଫ୍ଲୋରିଡାର ଅଟେ। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସାମ୍ନା ଗୋଟିଏ ବିଶାଳ ବ୍ଲୁ ଶାର୍କ ସହିତ ଆମ୍ନା-ସାମ୍ନା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ସେଇଟା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅବିଶ୍ବସନୀୟ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ଥିଲା ଏବଂ ସେହି ମୂହୁର୍ତ୍ତକୁ କ୍ୟାମେରାରେ ବ-ନ୍ଦି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସେତେବେଳେ ଘଟିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ୫୫ବର୍ଷର ଜନ ମୁର ଏହି ମାସର ଆରମ୍ଭରେ ଜୁପିଟରର କୂଳରେ ଫ୍ରି ଡ୍ରାଇଭିଂ କରୁଥିଲେ।

କୁହାଯାଇଥାଏ କି ସମୁଦ୍ର ଭିତରେ ଶାର୍କର କେହି ମୁକାବିଲା କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ପାଣିରେ ରହୁଥିବା ଭୟ-ଙ୍କର ରୁ ଭୟ-ଙ୍କର ଜୀବ ମଧ୍ୟ ଏହା ସହିତ ପଙ୍ଗା ନେଇଥାନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ହେଉଛି କି ଯେତେବେଳେ ସମୁଦ୍ର ଭିତରେ ଶାର୍କ ନିଜ ଗତିରେ ଚାଲିଥାଏ ତ ସମୁଦ୍ର ଭିତରେ ସବୁ ଜୀବ ନିଜ-ନିଜ ରାସ୍ତା ମାପି ନେଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କଣ ହେବ ଯଦି ଶାର୍କ ସହିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଧକ୍କା ହୋଇଯିବେ? ଏମିତି ହିଁ କିଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଆମେରିକା ଫ୍ଲୋରିଡାର ଅଟେ। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସାମ୍ନା ଗୋଟିଏ ବିଶାଳ ବ୍ଲୁ ଶାର୍କ ସହିତ ଆମ୍ନା-ସାମ୍ନା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ସେଇଟା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅବିଶ୍ବସନୀୟ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ଥିଲା ଏବଂ ସେହି ମୂହୁର୍ତ୍ତକୁ କ୍ୟାମେରାରେ ବନ୍ଦି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସେତେବେଳେ ଘଟିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ୫୫ବର୍ଷର ଜନ ମୁର ଏହି ମାସର ଆରମ୍ଭରେ ଜୁପିଟରର କୂଳରେ ଫ୍ରି ଡ୍ରାଇଭିଂ କରୁଥିଲେ।

ଶାର୍କର ପାଖାପାଖି ଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Moore (@captainjohnmoore)

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶାର୍କର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଦାନ୍ତର ଫଟୋକୁ ବନ୍ଦି କରି ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ମହିଳା ବ୍ଲୁ ଶାର୍କର ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦାନ୍ତକୁ ପାଖରୁ ଦେଖିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା। ଜନ ଚାରୋଟି ଟୁକୁଡାରେ ଶାର୍କକୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରିଥିଲେ।ସେହି ଫଟୋକୁ ବ-ନ୍ଦି କରିବା ପାଇଁ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବସ୍ଥା ସୁନ୍ଦର ଥିଲା। ସେହି ସେଟଅପ ମାଧ୍ୟମରେ ଶାର୍କ ତାଙ୍କ ୨୦ମିମୀ ଲେନ୍ସର ବହୁତ ପାଖରେ ଥିଲା।

ଜନ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି କି ସେହି ଶାର୍କ ଗୋଟିଏ ଅସାମାନ୍ୟ ରୂପର ବଡ଼ ମହିଳା ଥିଲେ। ସେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଶାର୍କ ଥିଲା। ଜନଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ଯଦି ଶାର୍କକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାନ୍ତା ତାହେଲେ ସେ ଶି-କା-ର କରିବାରୁ ଅଟକି ନଥାନ୍ତା। ୟୁଜର୍ସ ଦ୍ଵାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ନେଟିଜେନସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି କି, ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ବାସ୍ତବରେ ଭୟ-ଙ୍କର ଅଟେ।ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଏହା ସବୁଠାରୁ ଭୟ-ଙ୍କର ଜିନିଷ ଅଟେ ଯାହା ମୁଁ ଏହି ବର୍ଷ ଦେଖିଛି।

 

ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ବ୍ଲୁ ଶାର୍କ ଦୁନିଆରେ ସବୁଠାରୁ ଭୟଙ୍କର ଶାର୍କ ଅଟେ। ବ୍ଲୁ ଶାର୍କକୁ ଡ଼ଲଫିନ, ସାମୁଦ୍ରିକ କଇଁଛ ଏବଂ ଏମିତି କି ଅନ୍ୟ ଶାର୍କକୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଜଣା ଯାଇଥାଏ। ହେଲେ ଏହି ଜୀବ ମନୁଷ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଶି-କା-ର କରି ନଥାଏ। ବ୍ଲୁ ଶାର୍କ ସାରା ଦୁନିଆରେ ଗରମ ଅସ୍ଥାୟୀ ପାଣିରେ ରହିଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନଦୀମାନଙ୍କରେ ପହଁରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣା ଯାଇଥାନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *