ଦେଖନ୍ତୁ video: ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଜଣକ ସ୍ନେହରେ ମାଙ୍କଡ଼ଙ୍କୁ ଅଙ୍ଗୁର ଖାଇବାକୁ ଦେଲା । ଲୋକମାନେ କହିଲେ – ମନୁଷ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପକେଟରେ ନୁହେଁ ହୃଦୟରେ ଧନୀ ହେବା ଉଚିତ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ ଯାହାକୁ ୟୁଜରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ । କିଛିଥର ଏହି ଭିଡ଼ିଓଗୁଡିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି ହୋଇଥାଏ ତ କେବେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଥାଏ । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆସିବା ପରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

କୁହାଯାଏ ଦୟା ଏଭଳି ଏକ ଶବ୍ଦ , ଯାହାକୁ ବିଶ୍ୱର ସମସ୍ତ ଜୀବଜନ୍ତୁ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି । କରୁଣାର ଅନ୍ୟ ଅର୍ଥ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୟା ତେଣୁ ଜୀବଜନ୍ତୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମର ଭାଷା ବୁଝନ୍ତି । ଏଥିସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଖୁସିରେ ବିତିବ ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ :

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Better India (@thebetterindia)

ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏକ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଫଳ ବିକୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଦୁଇ ମାଙ୍କଡ଼ ଆସିଥିଲେ । ମହିଳା ସ୍ନେହରେ ଅଙ୍ଗୁର ପ୍ଲେଟ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଉଭୟ ମାଙ୍କଡ଼ ଖୁସିରେ ଅଙ୍ଗୁର ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଉଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ଭିଡ଼ିଓରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟଟି ଅତି ସୁନ୍ଦର ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭଲପାଇଗଲେ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଭଲ କଥା ଯେ ସେ ଏହି ବର୍ଷ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଅଦ୍ଭୁତ ! ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କିଛି ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ପ୍ରସଂଶା କରିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ ଯାହାକୁ ୟୁଜରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ । କିଛିଥର ଏହି ଭିଡ଼ିଓଗୁଡିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି ହୋଇଥାଏ ତ କେବେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଥାଏ । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆସିବା ପରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

କୁହାଯାଏ ଦୟା ଏଭଳି ଏକ ଶବ୍ଦ , ଯାହାକୁ ବିଶ୍ୱର ସମସ୍ତ ଜୀବଜନ୍ତୁ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି । କରୁଣାର ଅନ୍ୟ ଅର୍ଥ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୟା ତେଣୁ ଜୀବଜନ୍ତୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମର ଭାଷା ବୁଝନ୍ତି । ଏଥିସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଖୁସିରେ ବିତିବ ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ :

ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏକ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଫଳ ବିକୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଦୁଇ ମାଙ୍କଡ଼ ଆସିଥିଲେ । ମହିଳା ସ୍ନେହରେ ଅଙ୍ଗୁର ପ୍ଲେଟ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଉଭୟ ମାଙ୍କଡ଼ ଖୁସିରେ ଅଙ୍ଗୁର ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଉଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ଭିଡ଼ିଓରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟଟି ଅତି ସୁନ୍ଦର ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭଲପାଇଗଲେ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଭଲ କଥା ଯେ ସେ ଏହି ବର୍ଷ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଅଦ୍ଭୁତ ! ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କିଛି ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ପ୍ରସଂଶା କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *