ଶୁଆ ଉପରେ ମୁହଁ ଫୁଲେଇ ବସି ଯାଇଥିଲା ବିଲେଇ, ଏହି ମଜାଦାର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଦେଖି ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ ହସ- ଦେଖନ୍ତୁ video

ପଶୁପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର କିଛି ଭିଡିଓ ଯେଉଁଠାରେ ମଜାଦାର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଥାଏ, ସେଠାର କିଛି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଶୁଆ ଏବଂ ବିଲେଇର ଭିଡିଓ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

କୁହା ଯାଇଥାଏ ପରସ୍ପରକୁ ଚିଡ଼େଇବା ଏବଂ ବିରକ୍ତି କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ କେବଳ ମଣିଷ ମାନଙ୍କର ହିଁ ଥାଏ, ପଶୁପକ୍ଷୀ ମାନେ ଏମିତି କିଛି କରନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏମିତି ନୁହେଁ, ଜୀବମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବି ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ-ବି-ବା-ଦ ହୋଇଥାଏ। କମ ସେ କମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଇ ରହିଥିବା ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଏମିତି ହିଁ ଲାଗୁଛି। ପଶୁପକ୍ଷୀମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭିତରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରେମ-ବି-ବା-ଦ କରିଥାନ୍ତି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ ବୁଝିଯିବେ। ବିଲେଇ ଏବଂ ଶୁଆର ଏହି କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ମଧ୍ୟ ହସ ଆସିଯିବ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷଲକ୍ଷ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ରହିଛି। ପଶୁପକ୍ଷୀଙ୍କର କିଛି ଭିଡିଓ ମଜାଦାର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଥାଏ, ସେଠାରେ କିଛି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ବିଲେଇ (Cat) ଏବଂ ଶୁଆ(Parrot)ର ଭିଡିଓ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ବିଲେଇ ଶୁଆ ଉପରେ ନିରାଶ ହୋଇ ଯାଇଛି ଏବଂ ତା ସହିତ ଲ-ଢେ଼-ଇ କରି ମୁହଁ ଫୁଲେଇ ବସିଛି।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଗୋଟିଏ ଶୁଆ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବିଲେଇ ସୋଫା ଉପରେ ପରସ୍ପରଙ୍କ ଆଡରୁ ମୁହଁ ଫେରାଇ ବସିଛନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ ବିଲେଇ ଶୁଆକୁ ଛୁଇଁ ଜୋରରେ ପଛକୁ ଚାଲି ଯାଇଥାଏ। ଯେମିତି ହିଁ ଶୁଆ ତା ପାଖକୁ ଯାଇଥାଏ ବିଲେଇ ନଖରା ଦେଖାଇ ଦୂରକୁ ପଳେଇ ଯାଇଥାଏ। ଦୁଇଜଣ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରି ଲାଗୁଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କର ଲ-ଢେ-ଇ ପରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ବିନା ଯାଇ ପାରୁନାହାଁନ୍ତି। ପ୍ରେମ-ବିବାଦର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ମଧ୍ୟ ହସ ଆସିଯିବ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NATURE GEOGRAPHY (@nature.geography)

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର Nature Geography ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରା ଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଲୋକମାନେ ନା କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଶୁଆ ବିଲେଇକୁ ଚିଡାଉଛି। ତ ଅନେକ ଲୋକ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଅନେଇଥିବା ବିଲେଇର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଏବଂ ନଖରା ବହୁତ ମଜାଦାର ଲାଗିଥିଲା। ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଶୁଆ-ବିଲେଇର ବନ୍ଧୁତା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *