ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷା ଦେଲେ ଗାୟିକା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ନା କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଏ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦକ୍ଷିଣ ସୁଦାନର ରାଜଧାନୀ ଜୁବା ଠାରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟିକା ଭେରୋନିକା ଲୁଗ୍ୟା ଲାଇଭ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମୟରେ ଅସଦାଚରଣର ଶି-କା-ର ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସିଙ୍ଗର ଏପରି କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ମାମଲା ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

ଗାୟିକା ଭେରୋନିକା ଲୁଗ୍ୟାଙ୍କ ଲାଇଭ୍ ସୋ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅସଦାଚରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଏପରି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା କଥା ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଭାବି ପାରିବେ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଭିଙ୍କା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷା ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଭିଙ୍କା ମଞ୍ଚରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଆସି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । ଯାହା ପରେ ଭିଙ୍କା ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜୋରଦାର ଗୋ-ଇ-ଠା ମା-ର-ନ୍ତି , ତା’ପରେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀମାନେ ସେଠାକୁ ଆସି ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧରି ନିଅନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *